• Krátkometrážní

BrainStorm (2008) (TV film)

Když jsem film viděl prvně, byl jsem z něj nadšený. Při druhém shlédnutí mi začaly vadit drobné nedostatky. Např. scény s hledáním na internetu, kdy četli z obrazovky google něco, co tam vůbec nebylo a pak napodruhé zase naopak google ani nezkusili a skončili u konstatování, že nemají adresu. Kromě těch pár drobných nedostatků ale není filmu moc co vytknout. Herecké výkony naprosto špičkové, dialogy inteligentní, co víc chtít...?

Vesnice (2004)

Tak tenhle film musím hodnotit opravdu kladně, takové dějové překvapení sem už dlouho nezažil. Zezačátku sem si říkal, že to bude nějaký nesmysl. Říkal jsem si, jak jsou ta funící podivná stvoření špatně animovaná...,ale když sem pak zjistil, jak to všechno je, nadchlo mě to. Velmi originální námět. Musíte vidět!

Krysař Willard (2003)

Film se mi zpočátku líbil, ale postupem času mi začal připadat čím dál tím více hloupý. Používat krysy jako zbraň je pěkná myšlenka, ale potom se jimi nechat "šikanovat" je nesmysl. Ikdyž je to cvok, z domu mohl kdykoli odejít.

Divoké kočky (2000)

Klasický romantický film, ve kterém je pár vtipných momentů. Trošku přidávám i za hlavní song a tanečky na baru...:-)

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Dnes mě tenhle film už tolik nefascinuje, jako malý sem byl totálně nadšen. Ale tak je to víceméně pohádka, takže si zahraju na to, že je mi zpátky 8 let a dávám 5 hvězd.

50x a stále poprvé (2004)

No dobře, je to klasická "slaďárna," ale tak nějak mě to docela dostalo. Asi díky hereckým schopnostem Adama Sandlera a Drew Barrymore.

Neuvěřitelné příběhy (1985) (seriál)

Většina příběhů, které jsem viděl, byla opravdu strašná. Nudná a trapná. Pouze příběh s mumií pobíhající po americkém venkově si opravdu zaslouží 5 hvězd. Ta mě opravdu rozesmívala tam, kde to tvůrci plánovali.

Kráčející skála (2004)

Obecně nemám moc rád AKČNÍ FILMY, ale tenhle zrovna musím ocenit. Líbí se mi, má skvělou atmosféru a pořádný spád. Obsahuje tak akorát toho, co bych v povedeným filmu tohohle žánru čekal. Rvačky=casino, přestřelka=policejní stanice, "vtip"=třeba to rušení auta, sexy baba=Ashley Scott. Uznávám, že je to spíš tak jako "film pro kluky", ale hodnocení "odpad!" si snad nezaslouží od nikoho...

Tajný závod (1976)

Nemůžu říct, že by tenhle film byl nějak extra geniální, přesto má něco do sebe. Co víc, občas je dokonce i vtipný. Je možné, že se mi líbí hlavně proto, že jsem posedlý auty. Přesto doporučuji shlédnout.

Zjevení (2002)

Dle mého názoru se jedná o poměrně povedený kousek. Líbí se mi především originální námět a dokonce i, někým kritizované, zašedlé anglické městečko. Herecké výkony mi nepřipadají nijak nevyrovnané, ač Christina Ricci podavá velmi dobrý výkon. Co se týče předvídatelnosti děje, trochu ano a trochu ne. Doporučuji.