Umění plakat (2006)

čierno komedialna drama, alebo humorne podane vazne temy

Duch doby: Dodatek (2008)

..aj napriek, podla mojho nazoru trochu utopistickej myslienke, kedze neverim v natolku uvedomelost vacsiny ludi aby to mohlo fungovat tak, ako to bolo v dokumente predostrete.

Stůj při mně (1986)

Najlepsia adaptacia??? ..tak to mi potom asi nieco uslo

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

skvelý historicko-vojnovo-komediálno-dramatický-film, postavený na vynikajúcich výkonoch takmer všetkých hlavnejsich hercov :)

Šoa (1985)

uz po hodine som mal pocit, ze je to prilis roztahane a zdlhave, prekladatelka je skor na obtiaz a vedenie dialogu v tretej osobe cez tlmocnicku ide skor na nervy. zatial je to tak na */**, ale ohodnotim az po kompletnom dopozerani

Efekt přihlížejícího (2008) (TV film) odpad!

tak ako tu uz par krat padlo.. velmi zaujimava tema a nehorazne zle az trapne spracovanie. skoda..

Zkažená mládež (2007)

Mierne nadpriemerny film o ludoch neschopnych riesit vzniknuty problem.. ked uz film o sikane tak rozhodne radsej o triedu lepsi Ondskan

Darwinova noční můra (2004)

Z dokumentu som mal pocit, ze sa reziserovi nepodarilo naplnit povodny, zaujimavejsi zamer (dovoz zbrani do Tanzanie) a tak urobil aspon nieco o rybach.. Skratenie na polovicu by filmu urcite prospelo. Taky obycajny, nicim nezaujimavy dokument na ktory si uz snad zajtra ani nespomeniem.

Bratr z jiné planety (1984)

Zaciatok este ako tak usiel, ale ako nahle na scenu nastupili agenti a zaver to uplne domrvili.. mozno keby to bolo natocene v patdesiatych rokoch, ale takto? Na osemdesiate roky velmi slabe snad po kazdej stranke..

Uvnitř (2007)

Brutalita mi nevadi, ale tu mi prisla trochu samoucelna + nelogicke konanie postav a par logickych chyb. Skoda.. mohlo to dopadnut lepsie..