13: hra smrti (2006)

Fajn napad, blbe spracovanie a otrasne herecke vykony - problem mnohych azijskych filmov. Skoda, mohlo to dopadnut uplne inak..

Anima Mundi (1992)

viď Amarcord_1: presne vystihol moje pocity z toho..

Luxo junior (1986)

Videl som ho az zaciatkom ´90 rokov a aj vtedy bolo toto pre mna neuveritelne spracovanie. Dnes sa to uz nezda, ale vtedy to bolo nieco prevratne a este aj dnes si to kludne pozriem.. jasnych 5*

Tichý týden v domě (1969)

Slubny zaciatok pokazeny jeho animaciami, ktore moc nemusim.. filmova cast 4*, animovana 2*

Martha (1974) (TV film)

zle herecke vykony, zle dialogy, zla kamera.. a tak by sa dalo pokracovat. jedine co tento film zachranuje je zaujimavy namet..

After... (2006)

Aj to len vdaka mojej oblubenej teme urban exploringu.. inak si pustim radsej Urbexation TV, kde si pozriem cistu akciu bez zbytocnych odbociek. Mozno keby sa film zameral ciste na akciu a pokracovali v duchu prvej polovice filmu, tak by to bolo zabavne aspon pre ludi co sa o to zaujimaju.. takto je to skor chaoticka nuda.

Mutant (2006)

WTF? Nemam rad novodobu azijsku kinematografiu, nemam rad debilne komedie, nemam rad komedialne prvky v inych ako komedialnych filmoch.. a nemam rad debilnych ludi. Vsetko v jednom najdete v tomto filme, podporene zlymi hereckymi vykonmi.. strasne. Dve hviezdicky len za bestiu a jej vcelku slusne vyobrazenie.

Krtek (1970)

len dalsi z rady precenovanych reziserov

Konzum (2003)

Velmi zaujimave audio-vizualne spracovanie, miestami az humorne (v dobrom slova zmysle). Len myslienkovo az prilis propagandisticky a (tym padom) neobjektivne podane, co ma pravdepodobne na svedomi samotne spracovanie vyuzivajuce reklamne techniky a postupy.

Kontrakt (2006)

Skutocne vyslovene priemerny film po takmer vsetkych strankach.. M. Freeman bohuzial vela (takmer ziadnu) moznosti ukazat sa nemal. Pozeratelne, nenudi, ale ani nenadchne..