Krvavý diamant (2006)

Celkem fajnový film, který jsem na začátku vůbec nevěděl, do čeho jdu. Chvíle mi se příběh hodně vychýlil ke diamantový konfliktu, chvíli zase akce a i trošku tý romantiky. A přitom příběh není nijak složitý, zápletka jednoduchá, závěr předvídatelný. Pozitivní dojem zbyl jenom na Dicapra a ostatní herci, příjemná hudba a povedený akce.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Sitcom, který vždycky zaručeně pobaví a se svou vytrvalostí nikdy nenudí. I po 8 řadách za sebou se vždycky najdou nové překvapení.

Design pro život (2009) (seriál)

Je to výborné projekt, který není často k vidění, hodně vás inspiruje a překvapí, donutí vás i trochu přemyslet a pokusit o řešení problémy lidstva. Věřím že pro mnoha lidem je to totální nuda a pro někoho zase hromada materiálu, z čeho se inspirovat. Věřím, že show by mohl být lepší kdyby méně zaměřili na aktivity studenti a více zaměřili na diskuze mezi Starckem a jejich konzultace. Držím palce podobných projektů, 95%.

Určitě, možná (2008)

How I Met Your Mother bez Barneyho a další nechutný vtipy, výborné herecké obsazení a příjemná hudba. Na přeslazený romantický filmy nemusím ale tenhle zrovna vypraví trochu netradičně, ikdyž po první polovině už je trochu předvídatelná, pořád je to výborný film.

Hvězdný prach (2007)

Příjemně podívaná film, potěšil mě hezky zpracovaný scénář, výborná hudba a atmosféra. Dodnes si vždycky rád vzpomínám na kapitána Shakespeara, jak tančí při hudbě Offenbacha :-)

Miluj mě, prosím (2004)

Scenář je zmatený, místo těžko pochopitelný. Film by u mě nezabodoval, kdyby na konci nezazvonilo známá melodie od Coldplay, ti zde přímo podtrhli atmosféru..super

Půlnoc v Paříži (2011)

Stačil mi pohled na plakát a hned jsem věděl, že tohle bude srdcovka...a stalo se :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Pro mě za mě jeden z nejlepších Pottera. Konečně se dívám na film a nestěžuji si, že ve scénáře nevynechali nějaké důležité části, vrátil se Dobby, což je nejlepší zpráva pro mě...určitě se těším na konečnou výpravu...ve 3D