Temný rytíř povstal (2012)

Batman skončil, doufám nenavždy. Musím říct, že veškeré očekávání naplnily a ignorace hodnocení na databáze či recenze byla dobrá volba. Velký respekt Nolanovi, že to dokázal. Prosadit outsideři jako Catwoman a Robin do série bylo rozhodně těžké a tohle jsem vždycky bál, že se to posere. Co tím myslel Nolan ten závěr, zas tak jistý nejsem,...jistě že jsem byl zahořkej a naštvanej, už myšlenkou že tohle je poslední díl série a tím volným závěrem to zabil tím, že jak je člověk po shlédnutí neuvěřitelně emotivně nabitej a další tok informací nám jako by přímo chtěl říct, že bude pokračování, bude konečně Robin i Catwomen..a v tom také doufám,že bude. Hodnocení: 10/10 Shlédl jsem ten den samý Batman begins i Dark Knight a musím říct, že DKR se posunul o úroveň výš, akce jsou nabitější, soundtracky surovější a děj mnohem složitější (v lepším smyslu).

Amazing Spider-Man (2012)

Amazing Spider-man je čisté zklamání a hořkosti jako v žalmu. Nevím kam se poděl těch 150 mil. melounu ale ani po technická stránka film nevyniká, scénař je předvídatelný a postrádá nějaký hlubší smysl páč motto jako "S velkou silou přichází i velká odpovědnost" mi přijde nedostatečná.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Musím říct, že po shlédnutí 4 série jsem propadl do světa One Tree Hill, prostě výborný drama se skvělým hudebním vkusem, skoro jsem slzel v oči když hráli mé oblíbené písničky, od přeslazenýho Keana, Kashmir od Zeppelin, Coldplay a ukončení série vždycky s Snow Patrol...Hodnocení: 1.řada 95%, 2. řada 98%, 3. řada 96%, 4. řada 100% // Dále 5. řada 75%, 6. řada 78. Abych řekl, tak už nevím co by OTH mi mohl nabídnout dále v 7, 8 a 9 řady. Končím. Můj pětihvězdičkový hodnocení patří první čtyři řady, ty další považuji jako omyl, že jsem na to vůbec díval.

Bitevní loď (2012)

Tak jestli tady někdo sází na účast zpěvačky Rihana tak pro mě to bude asi velký omyl, ne že by hrála nějak špatně ale sem se prostě nehodí ta její role. Jinak film je velmi průměrný, zachrání to snad jenom přemrštěný efekty ala transformer a iron-mana.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Náhodně jsem se dozvěděl o existence sitcomu a musím říct, že tohle je to nejlepší co jsem v poslední době viděl. Všechny postavy jsou dostatečně atraktivní a dobře vybraný, děje ani hlášky se neopakuje a sitcom prostě funguje parádně, upřímně jsem se zasmál bez umělých přísad, co mi poslední době nastrčí Himym či BBT. Takhle má vypadat sitcom! :)) btw Alison Brie is hot! Geniálně úchylný, rasistický, na sebe parodující sitcom !

Avengers (2012)

Jedným slovem EPIC se vší všudy. Jsem fanoušek Marvelu, viděl jsem i celý animovaný seriál a znám všechny postavy i z komixu. Takhle představuji pořádně nářez, můj sen se splnil a já dnes můžu v klidu spát :D Hulk SMASH, vtipy o legolase, závěrečná scéna se Stan Lee, a i ta 3D taky nebyla špatná. Takhle už mi pomalu nemusí slačit sólovky od Marvelu, chci pokračování!

Procitnutí v Garden State (2004)

Tak jsem ani nečekal, že film nakonec je tak příjemný počin, Natalie je více než příjemná osoba a baví mě její blbosti, k tomu velmi citlivý indie soundtrack. Nakonec můžu akorát říct, že film spadl do moje seznam "srdcovky", soundtrack budu zřejmě nadále poslouchat a někdy i znovu ten film.

Zrození Planety opic (2011)

Přes všechny ty propagace od médii, vysoké hodnocení od různé stránky jsem na tenhle film velmi těšil. Nakonec jsem dostal jen nadprůměrný drama, který mírně navazuje na originální opičáky. Scénárista zřejmě moc nemakal protože je zde vidět málo logičnosti, věci nedávají smysl a po shlédnutí jsem si jenom nadával, že i když je to fiktivní příběh, takhle to nemůže fungovat, všechno je to až moc uměle.

Prokletý ostrov (2010)

Ještě se mi jen málo krát stalo, že po shlédnutí film ještě v následující 24 hodin mi bude vrtat v hlavou, jak skládat jednotlivý zápletka ve filmu aby ten závěr dávalo smysl. Prostě výborný film, režie, hudba i herecké obsazení. Už v prvním minutě jsem si říkal, že s takovou hustou atmosférou přece nemůže nic pokazit..a stalo se.