Když Harry potkal Sally (1989)

Naprosto dokonalá komedie, která mě vždycky uchvátí i po desáté shlédnutí.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

#TedMosby is a Jerk Nějak to začínalo a nějak to zas skončilo. Byl to běh na dlouhý trať,ale jsem rád, že to skončilo.

Adam (2009)

srdcovka!! i když film jsem viděl jen tak dvakrát, ale za to soundtrack sjíždím neustále dokola, paráda!

Probudím se včera (2012)

nejlepší a nejdelší televizní reklama co jsem viděl :-D na big Shocka, Orbit a lobkowicze!! natočeno v Lovosicích!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

umřel tam tolika lidi že už to hraničí s etikem, ale i tak parádní akce a trefné narážky na terminátora :-)

Breakout (2007)

Hovno vole, naser si!

Warrior (2011)

Není to dokonalé a není to úžasné, ale naprosto...dojemné. Po vyvrcholení pěstních soubojů mezi bratři jsem jenom bolestně díval jak to skončilo. National perfektně vyvalil svůj načasovanou bombu "About today" a v tu chvíli jsem věděl, že tuhle scénu do smrti nezapomenu (kecám, ale na pár let). Vlastně po slabýho výkonu Toma Hardyho v "Tohle je válka" a "Inception" musím podotknout, že tahle role je pro něho stvořená.

Muži v černém 3 (2012)

Rozhodně nejlepší díl Muži v černém. Pobavil mě hlavně scéna s Warholem a parafráze na Velvet Underground. Dále černoch v drahém autě :D Smith rockuje. 75%