Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Nečekala jsem od toho nic a dostala ještě méně. Film padá na naprosté absenci  kvalitního scénáře. Postavy jsou vám celý film tak jedno, že ani dobré efekty to nezachrání. Po dvou letech v kině a takové zklamání.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

TMMP 2.0 reboot version. Prosím, toto už nechci nikdy vidět. Jednu hvězdu dávám z úcty k dětské lásce směrem k matce. Víc si to nemůže rozhodně zasloužit. 83m mého života nenávratně ztraceno v kalužích krve a rozřezaných tělech.

Godzilla vs. Kong (2021)

Tak nějak nechápu, co od toho někteří čekali. Že to bude konina jako mraky bylo jasné už z traileru. Sobotní popcornová zábava vyžadující nulové přemýšlení. 3*

Bridgertonovi (2020) (seriál)

No. Takže první 2 díly jsem málem nevydržela. Nelíbily se mi postavy kostýmy, dialogy a vlastně nic. Jenže karanténa a teď nevím, co je horší. Jestli ten seriál sám nebo fakt, že se mi to vlastně vcelku líbilo.

Eli (2019)

Začalo to dobře. Očekávala jsem klasicky ujeté a experimentální báby, které jsem sice dostala, ale v trochu jiném kabátě. Fajn, že to není předvídatelné, ale mně se zápletka prostě nelíbila. Konec už jsem vydržela jen ze setrvačnosti. Škoda

Spartakus (2010) (seriál)

Za mě super. Pletichy uvnitř i mimo Ludus, sex, špína, násilí a politika. 1. série skvělá, moc mě potěšil výběr herců. Od druhé série se, uznávám krátkozrace, stávájí mými oblíbenými postavami snad všechny, kromě Spartaka. McIntyre vypadá jako šimpanz bez výrazu a jakékoliv emoce tlačí z paty. Velká škoda Whitfielda, velká. Perfektní závěr třetí série, celkově za 4*

Kam zmizela Madeleine McCann? (2019) (seriál)

Délka mi nevadila. Vadil mi fakt, nebo spíše realita, že když potřebuješ, zapadne do sebe všechno. Po x měsících, letech začnou vylézat z úkrytu další oběti, svědci a pachatelé. To samozřejmě není chyba dokumentu. Vyprávění bylo místy matoucí a nudné. O situaci samotné si myslím svoje. Nesedí mnoho věcí. Sama za sebe mohu jen říct, že nechápu jakékoliv rodiče, kteří nechají 3 malé děti, skoro mimina, samotné na pokoji v zahraničí. Kontrola co 30 minut. To jako tragédie chodí až po 30 minutách? Nepochopím. Téma samozřejmě velice zajímavé

Poslední představení (2020) (seriál)

Každý, kdo dá jinak než 5, je neuctivý. Do puntíku přesně zachycená neskutečná jízda celé dynastie. Každý, kdo říká, že LeBron je lepší, si lže do kapsy. NIKDO nedokáže to, co dokázal on. Bez vymožeností dnešní doby měl celosvětový rozsah. Jen proto, že uměl. Že byl hajzlík? Tvrďák? A kdo jiný by si to asi tak mohl dovolit. Dokument dokonalý, dobové záběry zachycují dobré i zlé. Backstage politické pletichy, vztahy, freak show Dennise Rodmana, pravděpodobně jednoho z Top 5 obránců všech dob, nechutně podhodnocený Scottie, který nehrál pro peníze a jeho skvělý vypravěčský hlas. Přeskakování období má smysl. Dívala bych se i dalších 10 dílů ale skončit se má na vrcholu. I když na počátku byla jen jiskra. Jiskra jménem MJ.

Poslední představení - Episode I (2020) (epizoda)

Miluju basket. Dynamický sport, kde se vše může během zápasu několikrát otočit. Říká se, že nejlepších hráčů je v historii více. Nebudu o tom polemizovat, všichni ví, že je to pravda. Je ale taky pravda, že Michael je jen jeden. Parádní díl s Dennisem. Zatím plný počet.