Seminář (2023)

Skalp, srp, věšení vlajky  a zmlácený děda to vyzdvihlo :)

Mluv se mnou (2023)

Potěšili mě masky, výkony mladých zobáků a myšlenka "šlehnout si chvilkovým posednutím." Ale toho malého klokánka měli dorazit, zabylo mne ho líto...

Útok žraloka (2009) (TV film)

Uklimbalo mě to, až najednou slyším jek. Bloncka mne vzbudila a motivovala k tomu, abych konečně rozmrazil mrazák.

Uprostřed ničeho (2023)

Ano chlad z moře by vám mohl snížit hodnoceni, chápu. Vždy když do filmu nasadí mimino je hodnocení o to citlivější - kor ženské. Jelikož pracuji v odvětví kde se pohybují kontejnery tak me udivilo jak by mohl tak dlouze plout po mori. To by musel mít těsnění ve dveřích kurva těsné. Za nápady matky, a nápad jako celek, nemůžu dát méně než čtyři hvězdy.

U tebe nebo u mě? (2023)

Tak tohle ne, přátelé. Toto byla capina jak sviňa.

Lou (2022)

Máma v akci... proč ne - relativně to šlapalo.

Rozlučka (2021)

Dávám jednu hvězdičku za úžasnou a charismatickou hlavní hrdinku. Z očí ji sálala výmluvnost jejích ospravedlnilých činnů. Herci zvolení velmi dobře hlavně Albert, tomu z očí vyzařovala uvěřitelnost charismatického sympaťáka. Děj skvělý pro odvážlivce, kteří chcou jen tak povegetit po vývaru a zapečeném květáku s brambory a nivou.

Tchán s tchyní jsou psanci (2023)

Adam Devine je takový kokotek už od pohledu, tudíž to celé degraduje. Na uspání a posměšné odfrknuti a předčasné vypnutí ideální.