Sledování (1998)

Prvotina Christophera Nolana a v tuto chvílí mého nejoblíbenějšího režiséra. Bavil jsem se, ale ne tolik, přeci jen to zpracování je poněkud laciné. Tím nic nevyčítám Nolanovi, problém je se mnou, protože na černobílé snímky si moc nepotrpím .. 6/10 = 60%

Spící agent (2015)

Možná se nejedná o inteligentní akční komedii, ale to jsem ani neočekával. Zábavná podívaná s dobrou hereckou sestavou občas k zabití nudy stačí .. 6/10 = 68%

Andílek na nervy (2015) odpad!

Dal jsem 1*, ale po zamyšlení jsem si řekl, za co? Nemůžu jinak, protože tenhle snímek je úplně proti mému gustu. Nedávat ho v tv, tak se mu vyhnu obloukem .. 0/10 = 5%

Ouija: Zrození zla (2016)

Do kvalitního hororu má Ouija hodně daleko, ale svému předchůdci natrhne řiť. Já si nemohu pomoc, ale vše působí lacině, bez atmosféry a napětí. Přitom hororových scén nebylo málo, ale bohužel žádná, která by diváka zvedla ze židle nebo mu sebevíc utkvěla v makovici. Jedná se o velmi lehký průměr .. 5/10 = 52%

Demolice (2015)

Myslím, že jde o realistické pocity, když vám zemře někdo blízký. Nejdříve je člověk mimo a teprve po nějaké chvíli dojde k nějakému uvědomění. Jake svou roli zvládl perfektně jako bezcitný manžel, který nedává city najevo a vybíjel se svým vlastním způsobem. Nakonec však prozřel, což každopádně není hned. Tempo je pomalejší, dobře zvolená hudba a celkově snímek působí svěžím dojmem. Psychologické drama, které rozhodně nenudí.. 7/10 = 77%

Phobia (2016)

Bohužel i největší hororový expert hororový guru ááála Psychor šlápne vedle a pokud umí pohonit i nad takovou srajdou, tak já už fakt nevím. Nezáživný nudný horor, který nemá co nabídnout a jsem jen zlomek od odpadu.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Pokud divák přetrpí ten hektický začátek, který je naprosto o ničem, tak se dá snímek zvládnout. Vše startuje soubojem Tarzana s opicí a končí závěrem. Vizuálni stránka je povedená a díky druhé polovině se Tarzan dostane do lepšího průměru..6/10 = 61%

Tajný život mazlíčků (2016)

Trailer ukázal to nejlepší a až na zábavný rozjezd nás čeká typický, ale snesitelný animovaný snímek, který sedne dětem a dospělý to jen přetrpí.. 5/10 = 53%

Vzkaz v láhvi (2016)

Z celé trilogie nejhorší díl. Vytratila se atmosféra, napětí i ty nápady. Vše se vyvíjelo, jak podle šablony. Navíc těch nelogičností. Naopak herecké duo opět výborné, ale více než průměr tentokrát nedám .. 5/10 = 55%

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Po páté a stále poprvé aneb jak vytvořit nudný díl bez nápadů. Příběh nezajímavý, humor také nezáživný a postava nového mamuta protivná jako prase. Nemohu si pomoci, ale tohle nedosahuje kvalit ani průměru. Jedná se zatím a nejhorší díl série.. 4/10 = 40%