Ash vs Evil Dead - Poslední runda (2016) (epizoda)

No díky nekompromisnímu závěru jdu opět do plného počtu. Slabší díl tím, že se zastavil v baru a nic zvláštního se neodehraje. Na druhou stranu i to občas ke štěstí stačí.

Ash vs Evil Dead - Pitevna (2016) (epizoda)

Jako první věc bych okomentoval komentář Psychora, který je absolutně mimo, píše jenom blitky a pokud takovým idiotům nezatrhne vedení komentáře, bude mít CSFD úroveň pochcaného psa. Druhý díl této série pokračuje v kolejích prvního dílu a jedná se o skvělou jízdu se vším všudy, jen tak dál.

Buchty a klobásy (2016)

Tak tohle je slušná úchylárna, kdo to vymyslel, tak musí být trochu šiblý. Se sprostými slovy se nešetří a šíleností najdeme také dost. Rozhodně se nejedná o animák pro děti. Jelikož jsem fanda všelijakých píčovin, tak i tohle pobaví. Rozhodně je to typ filmu, který nesedne všem.

Živí mrtví - Studna (2016) (epizoda)

Tři kroky zpět, aneb jak zpackat povedený rozjezd. Rozhodně zajímavé místo, trošku šílené, ale jinak nic extra. Posun dál nás nečeká, jedná se o zbytečný díl.

Lovci duchů - Série 9 (2013) (série)

Shrnutí série je jednoduché, jak na kolotoči. Jeden kvalitní díl střídá slabší, ale to jsme si už zvykly. Pokud se seriál věnuje příběhu nenajdu nic, co bych vytkl. Pokud se věnuje omáčce okolo, je čím dál těžší pokračovat.

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Neganova dokonalá hra mění pravidla a pokud tento psychopat neroztočí seriál, tak už nic. Díl, který řadím do nejlepšího celého seriálu, (dále už menší SPOILER) protože odrovnat bez sebemenších problémů dvě hlavní postavy, to už chce koule. Jsem nerad, že to dopadlo takhle, ale na druhou stranu jsem po dlouhé době seděl nevěřícně a jen civěl. Negan je psychopat a jeho hra nezná meze a doufám, že nám neřekl poslední slovo a ještě předvede něco velkého. Přesně tohle potřebuje TWD jako sůl.

Centrální inteligence (2016)

Na jeden nudný páteční večer dostačující zábava na vypnutí mozku. Nejde o bůhví jak vtipnou komedii, ale místy jsem se pobavil. Dwayne Johnson je záruka dobré zábavy a i z podprůměrného snímku dokáže vyždímat maximum, protože Dwayne je jen jeden a těžko ho někdo může napodobit.. 5/10 = 58%

Hledá se Dory (2016)

Zábavné pokračování Hledá se Dory. Podle očekávání první díl nepřekoná, ale ostudu svému předchůdci rozhodně neudělá. Místy možná zábavnější, ale nezbavím se pocitu, že těch slabších míst pár najdeme. Chvílemi dojemné, dále zábavné a potom zase dojemné. Místy až příliš tlačí na pilu, což je škoda. Pro děti dokonalý animovaný snímek a za tím účelem byl i vytvořen, takže z tohoto hlediska v pořádku .. 7/10 = 72%

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Nejlepší český krimi seriál, který jsem doposud viděl. Jsou slabší díly, ale je více těch kvalitních. Výborně zahrané od nenáviděného Korejse, mistra Vetchého nebo Víti. Každá postava měla svou pozici a prostor, i takový Polívka, který hrál zkušeného policistu, který si jede svůj systém, neměl chybu. Po velmi dlouhé době tleskám tvůrcům, protože tohle je přesně to, kvůli čemu tu TV klidně zapnu. Netočit zbytečné seriály, které to jsou, nemusím snad ani jmenovat a radši natočit dalších klidně několik desítek dilů. Pár připadů jsem znal ze čtení novin nebo jsem o nich slyšel, pokud jsou všechny podle pravdy nebo ne, na to nehledím, protože tu šťávu, občas napětí a výbornou hudbu takový detail nikdy nezvrátí.

Živí mrtví: Počátek konce - Sever (2016) (epizoda)

Závěr luxusní, dva poslední díly bezkonkurenčně nejlepší z celého seriálu a jet v takových kolejích i v další řadě, neviděl bych problém.