coolMEN (2012) (pořad) odpad!

Proč? Místo menZone tohle? Ti dva idioti Kryštov a Lukaš alespoň měli svůj uchylný styl.

Sabotáž (2007) (pořad)

Ten díl, kdy Tobi a Vladimír navštívili včelaře mne rozsekal. ALE ta kamera je na blití.

Auta 2 (2011)

Auta jsem miloval, nádherná animace a skvělý soundtrack. Asi jsem od dvojky čekal příliš mnoho, ale že z toho vypadne až taková hovadina jsem opravdu nečekal !

Madagaskar 3 (2012)

Příjemná letní záležitost pro celou rodinu. První půlhodina skvělá, střed stopáže na vtípky a gagy o něco slabší, a infantilní, barevný a stylový závěr. Jen škodo, že se tvůrci pokoušeli narvat do filmu více příběhu a lásky atd. prostě stačilo odprostit se, nebo alespoň zjemnit to klyšé, které vyplnilo druhou třetinu filmu a něměl bych co vytknout. takhle je to na slušných 70%

Falco (2008)

Film o jedné velké evrposké popstar let minulých ve mne zanechal smíšené pocity. Chvílemi dechberoucí jízda plná emocí a hned na to 10 minut nudy. Asi jsem moc nepobral "genialitu" režiséra. Nejdříve to vypadalo dobře, začátek se nesl ve stylu Walk The Line a Raye, jenže potom to pánové moc neukočírovali. Nejdříve točili hollywoodský doják, poté dokument pro BBC a nakonec z toho vypadla příručka pro sebevrahy. Samozřejmě, život Falca se zřejmě nějak takto odehrával, ale když následuje třetí pětiminutová scéna se záběrem na Falca s kocovinou, začíná to být nuda. Casting se zdařil na výbornou a Rubey doslova válí, proto také to hodnocení. Ale definitivní pomník vídeňského krále rapu? Nikoliv. Ponechte herce, za kormidlo postavte někoho s jasnou vizí, pošlete na nás 90-ti minutovou smršť takového ražení, že ještě týden si budem zpívat rock me amadeus. Dokumenty přenechte na starosti BBC.

Vanishing Point (1971)

Where is point of this movie? Simply vanished in infinite desert...

Discopříběh (1987) odpad!

Kdyby jsme takovéto filmy neměli, nemohly bychom rozpoznat kvalitu.

Diktátor (2012)

Dlouho jsem neodcházel z kina s bolestí břicha způsobenou upřímným smíchem, trvajícím 80 minut. Podle mého názoru jasný aspirant na komedii roku. Četl jsem pár amerických recenzí, kde recenzující vůbec nepochopili film - vypadalo to, jako by ho brali vážně ! Neberte to vážně, prostě se bavte. Do ameriky totiž opět přijel Brit, tentokráte převlečený za araba, aby nám po nějaké době naservíroval Aladeen zábavu na zlatém podnose ! 80%

Avengers (2012)

Skvělá audio-vizuální show, plná spektakulárních efektů a dobrých i zlých hrdinů. Viděl jsem pouze IronMana, ale do děje jsem se dostal jako nic - obrovská pochvala scénaristům. Vynikající 3D a kvalitní hudba tvoří třetinu zážitku. Bohužel jsem našel i mnoho záporů. Tak třeba "záporák" byl tak málo záporný, až si jej diváctvo oblíbylo víc než zbytek ancáblu. Celkově dost nadhodnocený film, u kterého tu 90 nechápu.

Temné stíny (2012)

Výborná atmosféra, skvělé kostýmy a opět bezchybný Depp. Tři hvězdy za Evu Green a nevšední vyprávění. Kdyby to mělo nějaký děj hodnotil bych výše.