Přátelé (1994) (seriál)

Viděl jsem snad každý díl. Jen škoda že seriál už dávno skončil. Miluju scénu, kdy přátelé v poslední epizodě tahají z kapes náhradní klíče. Nad zlato bych ocenil dlouho avizovaný filmový návrat.

Partička (2011) (pořad)

Podle mého názoru lepší než slovenský originál. Genzer a Suchánek konečně ukazujou, že dokážou dělat i solidní zábavu, obrovské zazemí na Facebooku a pro mnoho lidí už dnes legendární hlášky jako: Pirtički, Pane, vězmete mňa do Brna. Partička i přes problém s nevyvážeností jednotlivých dílu určitě patří k tomu lepšímu z českých zábavných pořadů, řekl bych že v současnosti to je i jeden z vrcholů.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Jelikož jsem tento film viděl poprvé jako dítě tak mne uchvátil a stal se mím evergreenem. Ano po filmařské stránce to mohlo dopadnout mnohem lépe, ale nyní už to nezměníme tak si užívejme stylovou atmosféru Bradavic a to hlavní - Geniální hudbu Johna Williamse ...

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Viděl jsem to v osmi letech v kině s titulky. Dřív jsem měl nejraděj bitevní scény, ale dnes si užívám film jako celek - Dokonalé sloučení filmu, hudby a příběhu.

Číslo 5 žije (1986)

Zřejme jeden z filmů mého dětství. Klasická americká rodiná komedie. Jak ji mají všichni rádi.

Číslo 5 žije 2 (1988)

Naprosto mě dojala scéna ,kdy pětka nahání zločince a hraje k tomu písnička od Bonnie Taylor - I need a hero.

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Určitě se mnou budete souhlasit, že po příchodu Toma Kranicha do seriálu, následovali nejlepší časy Kobry. Do Chrise jsem sice vkládal naděje a už to nebyl Tom. A to co přišel teď? Ben nebo jak se jmenuje ... nemá cenu mluvit ... radši si někde na Markíze zopáknu starší sérii...

Top Gear (1978) (pořad)

Jerremy Clarkson už urazil tolik lidí že se proti němu pořádají veřejné protesty, naštěstí je na světe x-krát více fanoušků než odpůrců a nenapodobytelné čtveřice z Top Gearu jede vesele dál.

Sám doma (1990)

Tak tohle byl film mého dětství. Sledoval jsem ho v televizi, měl ho na kazetě a později i na DVD a stále mě dokáže rozesmát ... snad jedna z nejlepších rodiných komedií.

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Tento seriál sleduju víceméně jenom kvuli znělce, a divím se co všechno ještě vymyslí