• Fantasy

Kolotoč (1996) (pořad) odpad!

" Ť " :D :D :D

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Nenenenenenenenenenene!!!!!!!!!!!!

Arabela (1980) (seriál)

Jojo, to byl seriál mého dětství. :) Dodnes jsem z něj unešená.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Ne ne ne a ne!!! Tohle prostě ne. Pro mě naprosto nudné a totálně bez nápadu! Navíc absolutně nevtipné! Asi mám jinou představu o humoru. Nemohu si pomoc, ale celý tento film mi přijde spíše trapně slabomyslný (než trefný)... Navíc Polívka mi nikdy nebyl sympatický, ale v této roli mě naprosto irituje.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nejspíš jsem přesně nepohopila o co tam jde, ale film mě nevtáhl a i přes to, že Nicholsona mám velice ráda, zde si mě vůbec nezískal.. Škoda. Uvidíme při druhé projekci. :)

X-Men: První třída (2011)

Pro mě nejlepší ze série "iksmenů "... Scény v koncentračním táboře jsou velmi silné a nemají naprosto žádnou chybu! Navíc - já miluju postavu Magneta a scény, ve kterých kouzlí s kovem. :) ( to platí u všech dílů, nejen zde. :D )

X-Men (2000)

Ačkoli nemám ráda akční sci-fi počiny, musím říct, že toto mě velmi mile překvapilo a film mě opravdu bavil. Výborné triky, solidní kamera i scénář, herecké výkony přesvědčivé- vše jak má být. Kurňajs, ten Wolverine - to je ale kus chlapa, že? :)

Dokonalý trik (2006)

Pastva pro oči, uši i duši. Neuvěřitelně skvěle propracovaný scénář dokáže vtáhnout hluboko do příběhu. Vše do sebe zapadá, jak má.. ehm toto vše je asi zbytečné opakování všeho, co tu bylo řečeno - zkrátka DOKONALÉ!!!

Andaluský pes (1929)

Ano ano, přesně takovéto sny mívám. . . Možná proto to na mě působí tak moc reálně.

Muži v naději (2011)

Jedna * za to, že to nebylo zdaleka tak odpadní, jak jsem čekala... Druhá * za krásnou Évu. :)