Cesta do Ameriky (1988)

Eddie je prostě pan komik. Navíc se mi dost zamlouval i v romantických scénách a při princovo koupeli na začátku filmu, jsem jen tiše záviděl. 88%

Rebelové (2001)

Nějak mi tahle česká lidovka nesedí. Tyhle ty brekoty kolem roku 68' mi prostě lezou krkem. Typická česká socárna, smrdí to na sto honů. 15% ani nevim za co.

Million Dollar Baby (2004)

Spojení Clint Eastwood + Morgan Freeman mi prostě tak nějak sedí. Clint prostě umí točit suprový filmy. Když se na MDB díváte, na první pohled vám musí být jasný, že jde o něco vyjímečnýho. Navíc nemohu si nevšimnout Clintovo ždímání emocí, snad ve všem co natočil.

Kult hákového kříže (1998)

Velmi zajímavý film, který se, jak bych tak řekl, trefil přímo do ''černého''. Ukázka toho jak jeden vypatlaný člověk dokáže zfanatizovat celý vypatlaný dav. Tyto skupiny vypatlanců jsou dnes již k vidění na každém kousku ulic, ať už v podobě skinheadů, antifašistů, i samotných ''negrů'', kteří vlastně ani neví za co bojují, jen jim prostě někdo řekl, že by bojovat měli a když jsme u toho, tak bychom mohli rozbít pár pomníků. V dnešní době je to zvlášť živé téma a American History X volá po zamyšlení nad ním. Bohužel jak se říká, ''přesvědčíte přátelé, znudíte (pobavíte) nepřátelé! P.S.: Může mi někdo vysvětlit, jak z názvu American History X, může vzniknout Kult hákového kříže?

Philadelphia (1993)

Moc pěkný film. V hlavní roli velmi silná dvojice, která se spojí proti NIM, aby se jí dostalo spravedlnosti. Mám moc rád filmy o nejrůznějších soudních přích a tohle je jistě jeden z nejlepších. + Výborný soundtrack!

Mluv (2004)

Pro tenhle film platí pravidlo jednou a dost. Když jsem se na Speak díval poprvé, film mě v táhl do děje a jen sem si pro sebe říkal: ''Řekni to, řekni že tě znásilnil'', skvělý Steve Zahn což u něj neni zas tak obvyklé, tahle role mu prostě absolutně sedne. Na podruhé už to ale vyprchá a už vlastně neni moc na co se koukat. 65%

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Mno...sračka! Podíval jsem se během jednoho týdne na 3 megahity televize Nova, jmenovitě Ulice, Ordinace v růžové zahradě a právě Pojišťovna štěstí, můj mozek to prostě nedokázal vstřebat. Je pro mě naprosto neuvěřitelný, že se na tohle jsou lidi schopný dívat. Ještě nám tam pání kluci hoděj logo, aby jsme jako viděli, že je to natočeno z peněz Státního fondu pro rozvoj filmu. Nemůžu uvěřit tomu, že někdo má tu drzost, říct dívákům, že tahle sračka je natočena z jejich peněz. Jasná ukázka toho, jak hrozně moc pozadu je českej filmovej průmysl.

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

Snaha znovu shodit golf co nejníž to jde. Hnuj lidičky. Noska nesnášim, na golfu se pohybuju od svých 7mi let a kdyby se kě mě nějakej debil choval takhle arogantně jako při polejvací scéně, ujišťuju vás že bych ho tim tácem seřezal. Kocurová hraje? Doprdele to si ze mě děláte srandu ne? U nás prostě nehrajou herci, ale zpěvací a bejvalý MISSky, že se nestyděj něco takovýho pustit do kin. Sám hraju v čechách extraligu a můžu s klidem říct, že kdyby obsadili do hlavní role mě, byl bych mnohem větším přínosem pro film, než Tomsa, jehož švih je jeden z nejhorších co jsem kdy viděl. 0% P.S.: Pro ty, kteří jsou stále naočkovaní Socialismem, golf neni hra pro snoby, nejezdí se tam v autíčkách(v turnaji by vás diskvalifikovali), neni to žádnej odpočinek. Na golf choděj lidi jako vy a já, lidi co jezděj v octávii, od rána do večera jsou v práci nebo ve škole, v pátek choděj zakalit a tak dál a tak dál, žádný 60ti letý pánové co si podpalujou doutníky a baví se o svým majetku v královskym křesle...tohle českej národ pořád nedokáže pochopit a už to serou i do filmů.

Skála (1996)

Nejlepší Bayův film. Naprostá paráda, vynikající honička s Ferrari uprostřed San Francisca a Sean Connery je prostě machr!!

Česká RAPublika (2008) odpad!

neFilm o zbytečně namistrovaných Hip-hoperech. Nejhorší na tom je že dotyční to myslí vážně a z toho je mi docela špatně. Pro mě je to prostě odpad!