Terminator Salvation (2009)

Moc hezký. Sam Worthington se mi začíná krutě zamlouvat. Kdyby se to nejmenovalo Terminátor, ale třeba Hnutí odporu, klidně by to mohlo mít hodnocení kolem 85%, myslim že se to moc povedlo a těším se na T5.

Sherlock Holmes (2009)

Robert Downey a jeho neskutečné charisma. Předlohu neznám a tak hodnotím jen film a musim říct, že v mých očích je to asi nejlepší film za poslední 3 roky. Jude Law je taky super. Sherlockovo předvídavost a genialita mě uchvátila.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Dávám 4*, ale jen za Deppa a hlavně DiCapria, bez nich tomu filmu cosi chybí. Ze smrti matky jsem měl spíš radost a to je špatně.

12 opic (1995)

Naprosto vynikající. Film obsahuje moji nejoblíbenější scénu vůbec, je to scéna kdy Kathryn najde Colea na 80 let starý fotce, vyvolává ve mě strašně moc pocitů..od strachu až po úžas.

Zrození šampióna (2009)

Mě se to líbilo, moc příjemný film. Ukazuje nám lepší stránku člověka a takových filmů je dnes vzkutku málo. Pro mě velká neznámá Quinton Aaron a jak si to dává! Přesto, že obsah je velmi naivní, je based on the true story a jako takový je skvělý.

Ratatouille (2007)

Vynikající animák. Obě hlavní postavy jak Remy, tak Linguini jsou neskutečně sympatičtí. Navíc zbožňuju dobrý jídlo.

Než si pro nás přijde (2007)

Jedna z nejkrásnějších komedií co jsem kdy viděl. Opravdu jsem se nasmál. Spojení Nicholson + Freeman vždycky fungovalo a tady obzvlášť!

Řidič slečny Daisy (1989)

Opět film s úžasným Morganem Freemanem plný lidskosti a krásy. 93%

Žít po svém (2005)

Nádherný i když trochu předvídatelný příběh lidskosti. Redford s Freemanem jsou světová extratřída a zde to potvrzují na plný pecky, dokonce ani Lopez mi moc nevadila a její dcérečka vypadala docela k světu. Přiznám se ale že bez Freemana by moje hodnocení bylo nižší. 88%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Vynikající proměna Anakina na Darth Vadera. Svět hvězdných válek na mě působí naprosto užasně, geniální sága, Natalie Portman ve mě vyvolává pocity, které mívám při sledování pornofilmu a ten příběh je prostě úžasnej. 95%