Nevěrníci (2012)

Scénou nakonec (nebudu prozrazovat) film získal o jednu hvězdu více než jsem chtěl dát. Naprosto skvělý film plný suprově zpracovaných příběhů a výborných meziscén (např. věta "Tati, můžu na houpačku až se paní dohoupe?" u mě vyvolala výbuch smíchu). Francouzští herci byli asi nejlepší volbou pro zpracování této tématiky. Úpřímně moc nechápu, proč má tento film na CSFD jen 43%. Zasloužil by si minimálně dvojnásobek.

Scary Movie 5 (2013)

Kombinace parodie zejména na horory Paranormal Activity a Mama byla povedená a několikrát jsem se opravdu zasmál. Scary Movie už není co bývalo, ale rozhodně je vtipné a stojí za to.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Výborná komedie, která mi celkem připomínala Diktátora se Saschou Baronem Cohenem (viděl jsem jej před Zohanem). O vtipy a komické scénky není nouze a místy až absurdní film je skvělá oddychovka, u které si moje bránice neodpočinula. Více se mi líbila originální verze než ta česká. Dabing bohužel zničil pár vtípků a taky přízvuk s jakým postavu Sandler hraje. Moje hodnocení 85%.

Maniak (2012)

Film o psychopatovi, který divák vidí většinou z pohledu první osoby (maniaka). Občas ze snímku mrazí, občas se stává odporným, ale i tak je velmi poutavým a rozhodně stojí alespoň jednou za shlédnutí.

Mládeži nepřístupno (2013)

Rozhodně se nejedná o tuctovou komedii, kterých se teď točí kvanta, a možná i proto je mnohem lepší než ostatní. Tvůrci dokázali spojit spoustu se sebou nesouvisejících příběhů, proložit je reklamou např. na iBabe a vznikla tak místy odporná a v celkovém dojmu úchylná komedie, která však určitě stojí za shlédnutí.

Našrot (2013)

Trošku mi to připomínalo Hangover s rozdílem, že se nepátrá po tom, co se stalo, ale po tom, kde jeden z "hrdinů" bydlí. Náramně jsem se bavil a film, který mě donutí se smát, že se nemůžu zastavit má u mě min. 60%.

Hašišbába (2012)

Originální film se zajímavým nápadem a dobrým zpracováním. Sice tam byla i hluchá místa, ale dobře jsem se bavil. Proto dávám 75% -> 4*.

Babovřesky (2013) odpad!

Nic jsem od tohoto filmu neočekával, takže mohu říct, že splnil má očekávání. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát zasmál. Jinak další naprosto zbytečný film. Kde jsou doby, kdy Troška točil aspoň trošku zajímavé filmy jako Slunce, seno, ...

Pařmeni (2011)

Vtipnější komedii jsem dlouho neviděl, po shlédnutí mě bolela bránice :-) Nejlepší postava byl rozhodně višinutý magor, kterému svědci ženicha sebrali kokain. Pokud se chcete od srdce zasmát, tak doporučuji.

Kletba z temnot (2012)

Další průměrný film (záměrně nepíši horor) o vymítání ďábla. Nic moc děsivého, od hororu bych očekával víc. Film má spoustu nedostatků - nějak nepozorovaně zmizel z filmu náhradní fotřík (Stephanie se po něm ani nijak nesháněla). Film už znovu vidět nepotřebuji. Navíc konec napovídá tomu, že si režisér nechal prostor na pokračování...