Prokletý ostrov (2010)

Skvělé drama. DiCaprio opravdu předvádí divy. Filmy jsem viděl za měsíc asi 3x a klidně bych zvládl ještě pár shlédnutí.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Ukamenujte mě, ale Lethal Weapon jsem nepřišel na chuť. Ani jedné. Dvě hvězdy za začátek.

Vrchní, prchni! (1980)

Mám rád starší české komedie. Navíc tento film i mezi skvělými českými komediemi nasadil laťku ještě výš.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Jedna z nejlepších pohádek z Česka. Taková klasika, co nesmí chybět alespoň 1x za rok.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Vzhledem k tomu všemu, co jsem o tomto filmu slyšel jsem byl celkem zklamaný. Nenadchlo mě v podstatě nic. Asi jsem měl příliš velká očekávání.

Pláž (2000)

Moje srdeční záležitost. Skvělé prostředí, příběh i atmosféra. Nesnášel jsem DiCapria, ale díky tomuto filmu jsem ho začal mít rád.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Viděl jsem sice jenom 3 díly, ale musím konstatovat, že i když nerad, smekám před TV NOVA klobouk. Seriál splnil vše co jsem od něj očekával - opravdu drama.

Chuck (2007) (seriál)

Svým způsobem velmi podobný všem ostatním moderním seriálům - obsadit "blbečka", "kočku" a nějakého toho drsňáka a lidi se už chytí... Ale přesto všechno je námětem originální a jeho humor mě chytl. Proto 80%

Dostih (1981)

Naprostou náhodou jsem na tento film narazil v TV. Chytl mě příběh, i celkem zdařile vykreslené charaktery a příběhy postav. Stručně, bez příkras... Skvělý film.

Non Plus Ultras (2004)

Vzdáleně podobné filmu Hooligans. Ale opravdu jenom velmi vzdáleně. Za mé oblíbené herce a občasný dobrý humor dávám 40%. Jinak nic moc.