Což takhle dát si špenát (1977)

Filmy ze 70. let nemají chybu, navíc když to jsou filmy s tak skvělým hereckým obsazením:-) Opravdu jeden z nejlepších českých filmů.

Corrina, Corrina (1994)

Film je vtipný i smutný. O vztazích v rodině a lásce.

Comeback (2005) (TV film)

Bez Richarda Krajča bych tento film vypla v první půlhodině. Ale jinak je tenhle film zajímavý a k zamyšlení.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Dvě a půl hvězdičky za občas podařený vtípek a hezké zpracování, ovšem bylo to až moc akční a Jackieho Chana nemám ráda:-( Nejlepší zpracování byl seriál;)

Cesta do Ameriky (1988)

Výborně natočená a napsaná komedie s Eddiem Murphym:-) Je to odpočinek i příval vtipů zároveň :-)

Beetlejuice (1988)

Parádní odpočinková komedie o posmrtném životě. Má to vtip, má to styl, ostatně to má vše, co většinou mívají filmy od Tima Burtona.

Brácha za všechny peníze (1978)

Já mám prostě československé komedie ze 70.let ráda. Dvojka je stejně dobrá jako jednička, plno zábavných a vtipných situací, ve kterých excelují hlavně Vladimír Menšík, Josef Bláha a jejich manželky:-D

Byl jednou jeden král... (1954)

Pohádka na kterou se ráda dívám. Je krásná, vtipná, pohladí. Herecké obsazení se povedlo a zpracování této pohádky jakbysmet.

2Bobule (2009)

2 Bobule se vyrovnali jedničce. Byly tam vtipy, u kterých jsem se popadala za břicho, ale také vtipy, které mi přišly nevkusné, trapné. Ale jinak chválím dobrou zápletku ;) Ale doufám, že trojka nebude:-D