Ctihodný občan (2009)

Tenhle film mě překvapil. Myslím, že to je kvalitní psychologické drama, ne jen obyčejná americká střílečka. Skvělý výkon Gerarda Butlera! I když nevím, jestli to tvůrci filmu chtěli, ale celý film jsem měla v hlavě jednu otázku a hledala jsem na ni ve filmu odpověď. Můžeme vzít spravedlnost do vlastních rukou? Možná ano, ale nemusíme úplně podlehnout chuti po pomstě.

2012 (2009)

Po měsíci od uvedení do kin jsem se odhodlala jít na tehle film a čekala jsem, že budu, i když nerada, odcházet s hrůzou v očích a s bušícím srdcem. Stal se z toho nehorázný americký akční film, kterých tu je už spoustu. Například Den nezávisloti, Armageddon, Den, kdy se zastavila Země a mnoho dalších. Všechno na jedno brdo, hlavní hrdina vždy přežije a všechny zachrání. Už nikdy víc tyto filmy!!!!

Anděl Páně (2005)

Věřícím se sice tato pohádka vůbec nebude líbit, ale mě se líbí!:-) Myslím, že nejlepší herecký výkon předvedl Ivan Trojan, při jeho hláškách jsem nemohla zadržet smích. Úžasné dialogy, které nejsou zrovna pro děti, akorát ta výprava nic moc.

Venkovský učitel (2008)

Zvláštní film, který mě pobavil, překvapil a ráda se na něj podívám znova. Pavel Liška je úžasný herec, pro tuto roli se hodil. Konečně zase jeden dobrý český film.

Černočerná tma (2000)

Film měl celkem dobrý a napínavý děj....ale opravdu se mi nelíbily některé nesrovnalosti....nebylo to promyšlené do detailů, prostě tohle sci-fi mě nějak nebere...ale za kameru a výkon herců dávám tři hvězdičky.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

HIMYM patří mezi mé nejoblíbenější seriály a děkuju kamarádům ze školy, že při nudné přestávce ve škole zapnuli noťas a pustili jeden díl tohoto úžasného seriálu.....už jsem na tomto seriálu závislá. Líbí se mi povahy postav (každá je jiná) i to, jak se postavy navzájem doplňují. Ale největší borec je Barney...Barneyho fakt miluju a jeho hlášky jsou LEGENDÁRNÍ...nechci aby tento seriál dabovali do češtiny, v angličtině je božský a navíc se vždycky přiučím nějaké nové slovíčko.....díky, díky za tento seriál. Dude,it's awesome!!!!

Dokonalý úkryt (2008)

Jednu hvězdičku dávám za myšlenku filmu.....jinak ve filmu je skutečně mnooooho nesrovnalostí a hloupostí. Měla jsem chuť hlavním hrdinům vyfackat, mohli to udělat úplně jednoduše a inteligentněji. Ani poslední scéna, která měla být dojemná mě nijak nezaujala, spíš jsem si řekla- patří mu to. Oh, Billy, co sis to vybral za film?! Máš na víc!!!!!

Evita (1996)

Moc mě překvapila Madonna jako Evita,....je jí podobná a předvedla skvělý herecký i pěvecký výkon!! Antonio Banderas byl jako vždy skvělý s uhrančivým pohledem, perfektním tancem i zpěvem...Nádherný muzikál, kterému nic nechybí!

Vzhůru do oblak (2009)

Krásný animovaný film, který je spíše určen pro starší. Jediný animovaný film, který v sobě má vtip (mluvící psi byli prostě super) i dojemné scény (vážně jsem poprvé opravdu brečela u animáku). Je to milý film o životě, o muži, co chce splnit své ženě velké přání, které si vysní v dětství. Nejde popsat, musíte vidět:-)

Stmívání (2008)

Trošku přesládlý film s ne dobře udělanými triky. Hlavní hrdinka se mi osobně moc nelíbila, ani vzhledově, ani herecky. Robert Pattinson zvládl svou roli dobře a musím uznat, že se na tuto roli hodil kvůli svým temným očím. No, je to průměrný film, od kterého jsem očekávala víc (trailer vypadal lépe než film). Ale ty, kteří nesnáší romantiku předem upozorňuju-nedívejte se na to!!! Jediná scéna za 5 hězdiček-baseball;-)