Noc žraloka 3D (2011)

Tento rádoby "propadák" není pro kždého. Bohužel nebo bohudík mě má panická hrůza z těchto krvežíznivých tvorů donutila zajít si do kina. Samozřejmě je příběh opět okopírovaný a jednoduchý jak už to těchto hororů bývá a je docela rutinou. Mě se líbil jeden fakt a sice, že režisér se s ničím nepáral a pustil se do akce hned od začátku namísto toho abych půl filmu sledoval SLADKOU vodu očima žraloka, který i když může tak prostě stejně nezaútočí a napíná mě jak může! Bohužel mládí studenti, kteří proti této bestii bojují vypadají jako by snad měli minimálně základní výcvik Andrého Hartmana (specialista na žraloky bílé) a všechno řeší strašně dobře. Ale jak už to tak bývá, všechno zase poserou nasraní vidláci! 60%

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Zdeněk Svěrák ve své životní roli! Tolik moudra, vtipu a lásky k vlasti se jen tak nevidí. Dokonalost sama! 90% (DĚJ ***** DRAMA *** VTIP **** HERCI *****) IMDb.com: 7,5/10

Zelňačka (1981)

Nejslabší film kde hrál Louis de Funés, který jsem zatím viděl. A že jich bylo. Slabé vtipy a strašný dabing. 40% (DĚJ ** VTIP ** EFEKTY * HERCI ****) IMDb.com: 6,2/10

Playgirls (1995)

Můj první erotický film, který jsem v mladém věku viděl. I když je to kokotina, počáteční pocity byly jiné. 60% (DĚJ * VTIP * EROTIKA ** HERCI **) IMDb.com: 2,7/10

Santa je úchyl! (2003)

... je ale Billy Bob Thornton je ještě větší! 70% (DĚJ **** VTIP **** HERCI ***) IMDb.com: 7,2/10

Muž který měl zemřít (2008)

Nevím co si Glen Pitre myslel ale tohle má do kvalitní westernovky opravdu daleko. Slabý děj i zápletka a nezkušení herci. Se staršími kusy se to nedá vůbec srovnávat! 40% (DĚJ * AKCE * HERCI *) IMDb.com: 5,1/10

Punk jako životní postoj (2005) (TV film)

Punk´s not Dead. Jinak to nevidím! 80% (DĚJ **** HUDBA ****) IMDb.com: 7,5/10

Jak na to... (2002) (pořad)

Rudolf Hrušínský má spoustu dobrých rad jak pro začínající tak pro pokročilé rybáře. Dávám 3 hvězdy jen proto, že v pořadu také účinkovala Jiřina Bohdalová a její nalakované stařecké nehty v talíři s jídlem jsem opravdu nemohl vygrcat! 50% (RADY *** HERCI ***) IMDb.com: ?

S Jakubem na rybách (2005) (pořad)

S vercajgem minimálně za 200 tisíc, štábem v zádech a pěknýma penězma by takhle dokázal chytat každý. Za to ale Vágnera soudit nehodlám. Úlovky jsou hodně pěkné a Vágner sem tam i něco poradí. 65%

Sedm statečných (1960)

Sedm různých zbraní, sedm rozdílných postav. Dokonalý děj, akce, zápletka a pustá prérie. Co víc si přát? Číslo jedna v žánru WESTERN! 90% (DĚJ ***** AKCE **** HUDBA **** HERCI ***) IMDb.com: 7,8/10