The Perfect Kiss (2018) odpad!

Z cizího až do posrání. Taky bych hned točil za cizí peníze. Team Plekanec!

Single Lady (2017) (seriál)

Single Lady je dokonalou přehlídkou nesympatických lidí a přihřívá polívčičku stereotypům o kokotech z Prahy. První série je alespoň trapně přepálená a někam směřuje, ale její pokračování je pouze mlácení prázdné slámy. S1: 40% S2: 30%

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Z fleku mě sice napadá asi tucet jiných seriálů, které by na rozdíl od Breaking Bad filmový přídavek skutečně potřebovali (Dexter!), ovšem zrovna Gilligan stvořil tak fascinující svět, že každý návrat do něho rozhodně stojí za vidění.

Synův stín (2019) (TV film)

V Kanadě si pár nadšenců řeklo, že natočí thriller přístupný i dětem z prvního stupně základní školy. Povedlo se.

Rodiče na tahu (2019)

Problém není ani tak v absenci humoru, ale v tom, že scény na sebe skoro vůbec nenavazují, takže film často nedává smysl, což je známka totálního amatérismu. Překvapením je však účast dvou velkých hvězd, které zřejmě dostaly scénář až po podpisu smlouvy. Stane se.

Osudová přitažlivost (1987)

Konečně jsem mohl doplnit seznam hereček, které mají zákaz vstupu do mojí postele. On to vlastně ani není seznam, ale jen papír s nápisem Glenn Close. Líbí se mi, jak tady všichni pouze naznačují, takže to napíšu na férovku. Ta ženská je fakt hnusná a obsadit babochlapa do role sexuálního magnetu může jen totální magor. Nemůžeme se tomu však moc divit, když do role dcery obsadí něco silně připomínající kluka.

Amerika (2015)

Taky vás napadlo nechat si zaplatit výlet do přírody od HBO? Pokud ne, tak si vezměte příklad z Honzy Foukala, který se rozhodně nestyděl. Pseudointelektuál z Prahy měl sice dobrý nápad, že vyrazí trampovat, ale nebýt Barbary Adler, tak ze sebe nevymáčkne jedinou souvislou větu. Když tato parodie na kotlíkáře začne drancovat sámošku, tak se i maloměšťákům musí v kapse otevírat nůž z IKEA.

Ali ví, po čem muži touží (2019)

Podobné filmy mají jasnou cílovku, takže kdo není uřvaná černoška, tak se absolutně nechytá. Vykradený nápad se čtením myšlenek není vůbec využit naplno a logicky tak nemůže jít o slibovanou taškařici pro širší publikum.

Najednou jsme rodina (2018)

Místy to možná působí jako propagační video cílené na potenciální zájemce o adoptování dítěte, ale je to natočené nenásilnou formou a celou dobu jsou z železnou pravidelností sázeny fóry s rodinnou tématikou, z nichž většina funguje. Ovšem ujetá single máma měla dostat větší prostor.

Hledání Aljašky (2019) (seriál)

Kdo četl knihu, tak se jistě obával castingu. Špatně obsazená role Aljašky by zhatila celý příběh. Nemá jít o krásku z plakátu, ale charismatickou, tajemnou a nevypočitatelnou holku od vedle a Kristine Froseth naštěstí obstála. Jeden z nejzákeřnějších twistů všech dob si ale člověk užije víc při čtení. Navíc tady probíhá jakési odpočítávání a každému tak dojde, že se blíží katastrofa, kterou ustojí málokdo. S1: 85%