Dopisy od vraha (1998)

Tohle byl Patrikův hodně slabý film.Ale udivilo mě když jí zatkli a ona se chytá mříží že měla prsteníček zase hezky celej :-D to je ale kouzlo plastiky

V elektrizující mlze (2009)

Film nebyl špatný ale asi nejlepší byla ta fotka na konci filmu :-D

Portrét pohřešované (2006) (TV film)

Bylo to, bylo to, bylo to uspávající. Nic moc akčnosti,mysteriky prostě nic, pachatele odhalili skoro hned na začátku a když se to snažili ke konci ještě víc zdramatizovat tak únosce "což bylo fakt nečekaný" nechali umřít.

Předvolání do pekla (2002)

Film nebyl špatný,docela dobrý námět ale to ty číňany nemohli předabovat,kdo to měl pořád číst.

Rituál (2006)

Tak tohle je nejspíš první film kde hraje Nicolas Cage, který mě vůbec nezaujal,bylo to hodně mdlé,unavené a pořád se tam jen běhalo a hledalo. Což je veliká škoda protože N. Cage mám ráda jako herce.

Předtucha (2007)

Film se mi líbil,námět nebyl vůbec špatně vymyšlen jen škoda že to chvilkama bylo až moc zamotaný, někdy jsem se tam ztrácela.

Jako pavouk (2001)

Musím říct že to byl hodně zajímavý zvrat na konci filmu,tohle bych fakt nečekala.

Zmeškaný hovor (2008)

Horor se mi docela líbil,ale hodně mě to přípomínalo film Kruh.

Váha vody (2000)

Tak když jsem si četla obsah tohoto filmu představovala jsem si to úplně jinak, a kdo viděl tenhle film tak s obsah moc souhlasit nemůže Jean je jen fotografka ale pokud vím tak ona jen fotografovala to místo prvních dvou vražd, o který píše do časopisu kde pracuje a které se stali roku 1873 a nééé 1983a představovala si jak to asi mohlo nakonec být a zjistila i nějaké další skutečnosti ale o žádné třetí vraždě se tam vůbec nemluví!!! A teď k tomu jak se mi film líbil i bez třetí vraždy,určitě je to koukatélné ale asi nejzajímavější byly ty scény z roku 1873, zbytek bohužel už tak zajímavý nebyl,manžel Jean místo aby se staral o svojí ženu tak flirtoval s pítelkyní svého bratra která ke všemu byla jeho obdivovatelkou a nabízela se mu jak se dalo.

Temnota dětské duše (2006)

Teda musím říct že ještě teď jsem z toho filmu dost zmatená a ten konec jsem asi moc nepochopila To bych ještě tak nějak brala ale hlavní představitelce se zaprvé herectví věřit vůbec nedá a to jsem si potvrdila i v jíných filmech kde hrála, její výrazy obličeje jsou hrozné, taky se režisér hodně stala o to aby se Leelee hodně koupala a byla co nejvíce vidět v hodně odhaleném županu,což mě přijde docela trapné.A to že jí teda v dětství zneužívali za bombón a pak se tedy nechala zneužívat i v dospělosti v podstatě od každého je velice špatně vymyšleno.