Purpurová barva (1985)

Tak tenhle film byl naprosto úžasný, doporučuji zkouknout.Úplně mě dostal.

Paranormal Activity 2 (2010)

Tak v tomhle díle pro mě bylo asi nejhorší a nejlekavější jak ten démon tahal to batole z postýlky ale jinak musím říct že jednička na lekačky pro mě byla o malilinko lepší

Válka Bohů (2011)

Tak jsme včera byli s přítelem v kině,pohodlně jsem se usadila do dvojkřesla nasadila si brýle pro 3D a napjatě čekala co se bude dít. Můžu vám říct že po půlce filmu brutality jsem začala zavírat oči. Jen pro silné povahy,opravdu, spíš jsem podle výběru tohodle filmu čekala něco více historického ale to nějak nepřicházelo a nakonec byl už konec který z toho byl asi nejlepší (těsně před titulkama) jo a málem bych zapoměla bohové byli taky super.

Paranormal Activity 3 (2011)

Takže lidičiky,shlédla jsem to a ikdyž jsem asi čekala mnohem víc tak to nebylo vůbec špatné, a pokud je tohle poslední díl z řady paranormal tak se vlastně malinko vysvětlilo proč se ten démon držel hlavně v jejich rodině.Rozhodně tady nebudu říkat nééé je to blbost vůbec se na to nekoukejte je to ztráta času, spíš vám řeknu jen se podívejte a udělejte si vlastní názor.

Forrest Gump (1994)

S ostudou musím říci že jsem film před týdnem viděla poprvé.Když jsem ho chtěla poprvé zkouknout tak mě od toho moje sestra odradila a tak jsem si dávala čas na shlédnutí.A pak ho dávali v televizi a tak jsem si řekla že se podívám,a vůbec nelituju, Tom Hanks mě jako obvykle vůbec nezklamal a až v tomhle filmu jsem si uvědomila proč je můj oblíbenec, došlo mi že ikdyž to má jen ve scénáři tak mu věřím každé slovo které řekne.

Noci v Rodanthe (2008)

Nám se to s přítelem hrozně moc líbilo, sice jsme si na konci filmu schodně řekli že je to docela ten konec podobný filmu - Vzkaz v lahvi - ale i tak se nám to líbilo. Byly i chvilky kdy jsem měla fakt na krajíčku.

Sen noci svatojánské (1999)

Moc jsem nevěděla co od toho čekat, nikdy jsem to nečetla jen si matně pamatuji že jsme se o tom učili, a musím uznat že mě film mile a vtipně překvapil. Helena to je velice zamilovaná, potrhlá ženská ale nakonec taky svého štěstí dosáhla.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Bohužel jsem byla docela zklamaná tímhle filmem,tak moc jsem se na něj těšila už jen z toho důvodu že tam hrál hlavního hrdinu můj oblíbenec. Vůbec mi ten film neseděl,to jakou barvu kůže měli všichni sparťané a pak ten veliký teploušek co si hrál na boha. Asi nejvíc byl zajímavý jen ten konec kdy se ten jeden voják vrátil s tím zavázaným oken a všechno tam líčil atd.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Když jsme včera večer kupovali lístky, vůbec jsem netušila co mám od tohodle pokračování Pirátů z Karibiku čekat, bylo mi řečeno že tam hrají jiní herci a docela mě to zamrzelo ale když začali dávat film ( první film na kterém jsem byla ve 3D), a jakmile se na scéně objevil Johny Depp bylo jasné, že tenhle film bude vtipná bomba,smála jsem se od začátku do konce, scény super, hlavně jak umíral Černovous. A musím uznat že tenhle "díl" se nám líbil mnohem víc než "třetí". Vřele všem doporučujeme.

Mezi světy (2005)

Tenhle film ve mě ještě teď hodinu po zkouknutí vyvolává zmatek.Docela zamotané.