Čtvrtý druh (2009)

Sice moc velká originalita v tom není,film o tom jak někoho unesli mimozemské bytosti ale ty archivní záběry ze sezení u doktorky tak to originální je.Vždycky o tom dali jenom film bez záběrů jak to bylo a tak.Jen teď dumám jestli to aspoň trošku natočili podle reality nebo ne.

Oheň v oblacích (1993)

Jestli je tohle opravdu podle skutečnosti tak to se teda máme čeho bát. Film se mi líbil a když jsou filmy podle skutečnosti (snad) tak divák vždycky ví že stojí za to

Žena ve vodě (2006)

Námět filmu si myslím, že nebyl myšlen špatně ale spíš hrozně natočené. Myslím si, že kdyby to bylo lépe zfilmované tak by to mělo mnohem více hodnocení a nejspíš by to i více zaujalo.Mystična tam bylo docela hodně ale tím, že to bylo špatně natočené to na mě nic moc nezanechalo.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Na to že je tohle animovaná pohádka pro děti tak když jsem to viděla docela hodně mě zarazilo že je spíš taková pochmurná, kde se sovi lanaří do "sekty" a nakonec bratr zradí bratra. Moc se mi bohužel nezamlouvala, ale nemohu říci že tam byly i velice vtipné scény to určitě ano jen škoda že jich asi nebylo víc.

Příběh vojáka (1984)

Velice hezký film s dějem kde ještě existoval rasismus proti každému černochovi, z vojenského prostředí kde jejich velící také afroamreričan vlastně ani sám nevěděl kam patří a tak se mstil černým vojákům ale každý člověk si ve svém životě alespoň jednou řekne dost. Velmi poutavý děj a film určitě stojí za skouknutí.

Černá smrt (2010)

Tedy musím uznat že tohle je film který se mi po dlouhé době líbil a vůbec jsem se u něho nenudila.

Slepota (2008)

Tak zatím jsem moc nepochopila jak to že ona jediná viděla a vůbec neoslepla, taky mi chvílema tenhle film přišel spíš jako špatné porno, je to hrůza jak lidi ikdyž jsou taky nemocní dokážou tohle udělat a sebrat lidem jídlo.

Sirotčinec (2007)

Velice nečekaný konec,ale si mě nejvíce vyděsila ta stařena sražená autem,to nebyl zrovna moc hezký pohled.

Díra (2001)

Musím uznat že film nebyl až ta špatný,ale už párkrát během filmu mě napadlo že by to mohlo mít i takovýhle konec, ta holka se mi už od začátku nezdála. Chvilkama malinko nudný ale myslím že to jinak ušlo.

Uvězněni v čase (2007)

Bohužel musím říct že film byl nic moc,začátek docela dobrý ale pak už to bylo moc zdlouhavý protože bylo už jasný co bude.