Tři dny ke svobodě (2010)

super :))) konečně pořádné napětí. Fakt bomba ta akce mě uplně vtáhla a čekal sem co se bude dít. Ale největší fórek byl s těma důchodcema :DDD fajn podívaná.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

není to tak poutavé jako cesta po Africe, ale i tak je to dobrá podívaná. závidím takové dobrodružství :) snad to někdy taky zažiju!! .... mimochodem Kazachstán Ruless !!! :D ta jejich cesta :D nechápal jsem :)

Trabantem napříč Afrikou (2011)

nemuzete to srovnavat s dokumenty BBC a National Geographic apod... ale jde o to, že prostě banda normálních lidí přeruší práci školy a odprostí se od toho co jim společnost nutí dělat a jedou na dobrodružství. Super něco takového bych chtěl taky prožít. Velmi inspirativní... a ono to že to nejde ? .. fajn :) ikdyž tam nejsou nějak krásné scenérie k vidění tak sem se skvěle bavil :)))))

Žraločí vody (2006)

Není to tak dobrý dokument jako The Cove. Původně jsem chtěl dát jen 4hvězdy, ale ten konec když si lidé v Kostarice uvědomili že stojí za něco bojovat a můžou to ovlivnit. To bylo to správné a proto by bylo fajn aby tento film vidělo co nejvíc lidí a všichni pochopili.... je sice pravda že normální obyčejný člověk s tímhle nic nezmůže. Ale je to mazec, hlavně to že za 6 dní zabijou 1,5mil. žraloků.

Já, padouch (2010)

moc me to nebralo... prilis detskeho humoru a neni na co se divat... hodne slabee tri hvezdy.. ale s pohledem na cilovou skupinu kolem 10let asi vyhovujici snimek :)

Repo Men (2010)

Dost dobré :)))... .rozjezd a začátek super. Chvílema mi to připomínalo I am Legend nebo něco na ten styl. Ke konci film krapet uvadá i přes zajimavý zvrat v ději a otočení roli. Z lovce se stane kořist. Ale co mi vyrazilo dech je konec fakt pecka to sem vůbec nečekal a navíc Jude Law byl v tomto filmu 100% .. doporučuju shlédnout ! :)

Na doraz (2010)

Do Pařby ve Vegas to má hodně daleko. Ale jinak slušné joky občas. Slabší 4hvězdy. Robert Downey jr. a honící pes Sunny :D drsné. Rozhodně jedna z lepších komedií,

Ti druzí (2001)

tohle sem nečekal !!! ... to mluví za vše.. .

Zátoka (2009)

Každý by si měl uvědomit, že tento snímek není pro zábavu. Ale pro uvědomění. Není to celou dobu výživné a strhující ¨, ale pět hvězd za to , že jsou na světě pořád lidé co se rozhodnou něco změnit, ikdyž musí jít proti systému nebo společnosti. Chvílemi je až zarážející co se děje v Japonsku a jak to chtějí udržet za zavřenými dveřmi. Šachy na politických scénách a organizacích, miliónový prodej delfínů a touha po moci neovlivnitelné západními státy. A ten konec je více než smutný, stejně tak jako hrozba, že do 40let průmyslově vyhubíme ryby.... hold k zamyšlení... a jen sem nechápal jak tam ti japončíci mohli plavat v moři krve a ještě do toho vtípkovat na břehu.....

Paranormal Activity 2 (2010)

oproti jedničce neskutečně nudné neoriginální nestrašidelné a celkově trapné. Z očekávání plynuly pouze otázky dodívat tuhle sračku až do konce? .. což sem udělal ale promrhat čas se dá i lépe