Opravdová kuráž (2010)

Jeff Bridges byl famozni, reziseri dobre vykreslili drsnost a syrovost divokeho zapadu, pribeh me vtahl a nepustil az do konce, nicmene tahle zeme neni pro stary byla jeste o tridu lepsi proto hodnotim 4*

Primal (2010)

par lepsich okamziku tam bylo ale jinak mne to moc neoslnilo, herci nic moc nepredvedly a navic tomu tipkovy co porad chtel spatky svoji zombie pritelkini bych nejraci roskopal drsku, jinak vcelku koukatelne.

TRON: Legacy 3D (2010)

Dobre se nato koukalo, musim uznat neotrely napad, nenudil sem se snad ani vterinu , jeff Bridges byl jako vzdy skvely a soundtrack dost nadupany, ale citove se me to nijak zvlast nedotklo. 3+

Tron (1982)

miluju sci-fi, tento film ve sve dobe byla urcite pecka, ale me to tedy dost nudilo.

Zelený sršeň (2011)

zabavne od zacatku do konce, bylo prijemne vydet Rogena v trochu charakternejsi roli, a libil se mi i hlavni zaporak v podani Christopha Watze.

Králova řeč (2010)

Velice poutave, velice dobre zahrano, skouknul sem to jednim dechem, skratka velkolepy pocin. Nestava se moc casto ze souhlasim z oskary ale tentokrat si to tento film vazne zaslouzil.

Gulliverovy cesty (2010)

prumerna rodinna komedoska, Jack Black jako vzdy nezklamal a scena s kralickem a utrzenou hlavou me dostala do kolen to bylo fakticky cool, nicmene na 4* to u mne nestaci.

Centurion (2010)

celkal sem teda vice, nic moc pribeh, nic moc herci, nic moc atmosfera, skratka nic moc, 3* za slusne provedenou ale zbytecne moc kratkou bitvu.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

sice jsem zatim nemel moc cas tento serial pravidelne sledovat, ale u kazdeho dilu co jsem vydel sem se dost dobre bavil.