Vlak plný peněz (1995)

starej dobrej devadesatkovej akkcnak, ktery dnesniho divaka samozrejme uz nicim neoslni ale my co jsme to tehdy zazili na vhs kazetach vime svoje.

Fighter (2010)

Miluju filmy o boxu, tudiz sem se dlouho na tento film tesil, herci odvedli kvalitni praci ale samotny dej mne moc nechytnul, bylo to celkem dosti roztahane a na muj vkus hodne kecu o nicem a malo zapasu, a kdyz jsem u samotneho zapasu, tak nic moc, rezie ani strih za moc nestaly, i kdyz ke konci to celkem dobre gradovalo citim mirne zklamani.

Hon na čarodějnice (2011)

Nebyl sem z tohoto filmu nejak nadcenej, ale na druhou stranu nijak me to neurazilo, skratka prumerna podivana jak uz jsme posledni dobou u Cagieho zvykli.

Austrálie (2008)

ikdyz tam bylo par dobrych momentu, prislo mi to zbytecne moc roztahane a preslazene.

Podivní (2010)

Normalne bych dal asi obektivne 3* ale jak vydim to ubohe hodnoceni musim tento urcite mirne nadprumerny horror trosku vyzvednout, jakoz to veliky milovnik hororu musim konstatovat ze jich rocne vznikne uboze malo alespon takto kvalitnich, proto si jich musime vazit.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Jakoz to velikyho fandau hry me tato japonska verze velmi potesila, je mnohem autentictejsi nez ta americka pohadka z Millou

Černé ovce (2006)

vskutku originalni a zabyvny film

Zombie Apokalypsa (2009)

Vcelku zajimava atmosfera, ale snimek postrada jakou koliv logiku, mozna kdyby to bylo natoceno v 80 letech tak by to dnes byla klasilka, ale na tuto dobu je to slabota ktera prekvapi akorat stupiditou postav, ktere namisto toho aby strileli zombie do hlavy strilej jak blbci neustale do trupu a navic se s nimi perou, ve chvili kdy maj drzet po spolu se rozdelej a aby toho nebylo malo sve pokousane kamose si drzej proklate blizko u tela.

Číslo 5 žije (1986)

tento film sem jako skolak miloval, nic mene z odstupem casu se nato divam trosku jinak