2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

O niečo zrozumiteľnejšie ako Kubrick. Kto nepochopil 2001 tak ako ja, tak doporučujem. :) Myslím si, že posolstvo tohto filmu bude aktuálne v každom období..........

Obchod so šťastím (2008) (seriál)

Tá jedna hviezda je za Táňičku. :) Inak ďalšia slovenská telenovela...

Okrsek 13 (2004)

Pomerne slušná akčná jazda, ktorá stráca na sile keď prídu na rad dialógy. Doporučujem začínajúcim parkuristom.

Čechomor: Proměny Tour 2003 (2003) (koncert)

Jeden z koncertov, ktorý stojí zato vidieť viackrát. Kombinácia Čechomoru a symfonického orchestra, ktorá je viac ako vydarená.... Povinná záležitosť pre fanúšikov a aj pre tých ostatných :).

Louis Pasteur (1977) (TV film)

Príjemný nenápadný televízny film o jednom veľkom objaviteľovi, ktorý dokázal, že hodnotami ako úcta a trpezlivosť sa dá dokázať veľa.

Útek zo zlatej krajiny (1977) (seriál)

Stará dobrá Slovenská klasika, ktorá hovorí o moci peňazí a majetku v období americkej krízy.

Grindhouse: Machete (2007)

Najstylovejší "nesmrteľný" hrdina všetkých krvákov.

Temný rytíř (2008)

Temné, komplexné a nezabudnuteľné. Nolan natočil svoj najlepší film a Ledger zahral svoju najlepšiu rolu. Prvý zážitok z multikina a zažival som niečo podobné čo opisuje Adrian vo svojom komentári:). Vizuálny, hudobný a režisérsky upgrade jednotky, ktorá bola pre mňa skvelá. Toto je presne ten Batman akého chcem a nie žiadny rozpávkovo-komixkovo-burtonoský ujo v čiernom plášti. Nuž ťažko hľadať správne slová, ale asi to nie celkom náhoda, že sa práve Dark Knight ocitol na vrchole IMDB. Možno je to škoda, alebo štastie, že bude tento film spájaný ako posledná veľká úloha jedného skvelého herca. Pre mňa film roku 2008 . To čakanie sa oplatilo! ---23.7.2008 EUROPA CINEMAS BB--- . Poviná záležitosť pre kino - tá atmosféra je neopakovateľná. Zrejme si viacero užívateľov csfd prehodnotí svoju Top 10.:) WHY SO SERIOUS

Painkiller Jane (2005) (TV film) odpad!

Hrôza. Tak toporné dialógy a mizerná kamera sa len tak nevidí. O nejakom herectve sa tu nedá hovoriť ani zo srandy. Bohužiaľ sa takouto hlušinou sa snaží markíza zaplńať nudné večery počas týždňa. Nepodarený pilot k nepodarenému seriálu.

Naši otcové (2005) (TV film)

Priemerná americká zlátanina, ktorá sa snaží zaujať silnou témou zneužívania detí americkými kňazmi.