Žena v černém (2012)

Co se týče lekaček velmi dobré je tu cítit ta mrazivá a dusivá atmosféra anglického venkova 19. století co mi zas tak moc nesedlo je Daniel Radcliffe pro mě je a zůstane vždycky Harry Potter a zbavit se v mých očích této nálepky bude obtížné ne li nemožné. Jeho výkon není špatný to bych rád zmínil.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Film je rozhodně určen pro kapánek náročnějšího diváka pokud chcete vidět jen akci tak zapomeňte úplně takhle to nefunguje. I když akce tu je tak jí není zase až tak mnoho spíš se zaměřuje na psychiku a vyprávění příběhu. Platí tou přesně ten poměr za málo peněz hodně muziky. Herecké výkony jsou ty nesmírně kvalitní a to mluvím o všech hlavních postavách.

Černobylské deníky (2012)

Slušný horor, který má všechny béčkové aspekty začne to výletem který se později změní v boj o život. Film nám chce vnutit, že vše v černobylu nebylo tak jak jsme slyšeli. Je tu spousta lidí, kteří byly vystaveny radiací a stali se z nich zrůdy a mutanti. Nevím co to je za nová moda, že každý horor v poslední době musí byt natočen na roztřepanou kameru. Je to průměr, ale pobaví a újmu při jeho sledování neutrpíte.

Tajemný muž (2012)

Hodně zvláštní film z počátku se to jeví jako horor ale časem se to přemění ve věc která se špatně chápe a spoustu lidem nemusí sednout, ale mě se to celkem líbilo. I když popis filmu slibuje něco jiného než ve skutečnosti nabízí.

Resident Evil: Odveta (2012)

Vizuální stránka je skoro totožná jako v předchozím díle je tu mnohem méně zpomalovaček než minule. Scénář no je to slabota jako minule dost se ten díl podobá videohře. Akce tu je více než minule a není vůbec špatná. Do dvou let by se měla tato série uzavřít jak napovídá otevřený konec.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Už ukázka napověděla, že by to mohla být taková svěží komedii a ono se to vyplnilo. Jason Segal je prostě Jason Segal kdo zná jeho filmy ví přesně co od něho čekat a Emily Blunt je prostě úžasně vtipná a pěkná herečka. Na to, že stopáž byl přes 120 minut tak jsem neměl pocit, že by tam něco chybělo nebo přebývalo. Jasně je tam pár slabších míst, ale ty se v celkovém kontextu vyskytují celkem málo.

Ochránce (2012)

Jason je tu mezi mnoho grázly čínské triády tu jsou ruská mafie pár poldu, kteří jsou zkorumpování až to bolí a samozřejmě je tu holčička velmi chytrá holčička, která ví čísla , které každý chce ale i na konci filmu jsem úplně nepochopil záměr proč. Jinak hrobník si tu může připravovat spoustu a spoustu rakvi jak už jsme si zvykli když se někde objeví Statham.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Oproti jedničce je tady toho mnohem více, více Arnolda, více Willise dokonce i Chuck se tu objeví a není vůbec pro smích. Akce se mi zdá mnohem přehlednější než v jedničce scénář tu je, ale to zase není tak podstatné hlavně že se Stallonemu podařilo ještě přidat pár hvězd navíc oproti jedničce. Jo aspoň podle mě je Van Damme jako záporák naprosto skvěly vyloženě si to tady užívá a právem jen škoda, že v trojce se neobjeví z důvodu, který tu nebudu říkat. Nevím co by trojka mohla ještě více nabídnout snad jen Wesleyho Snipese a důstojně tuto trilogii ukončit.

Temné stíny (2012)

Hodně slabý film aspoň pro mě skoro hodina filmu uběhla a tempo bylo tak pomalé a nudné až člověk bolí. Tim Burton točí vesměs filmy, které jsou si hodně podobné skoro ve všech je temnota a ponurá atmosféra a samozřejmě Johnny Depp. Ale v poslední době jsou jeho filmy slabší a slabší a kvalit jeho starších kousků nedosahuji.

Šest výstřelů (2012)

Opět se nám Jean Claude vrátil tentokrát se opět lokacemi vydal do Rumunska jak už je u béčkových filmu zvykem. Ono to není úplně na škodu jelikož obchod s bílým masem a prostituce do tohoto ponurého místa dobře zapadá. Akce tu je na slušné úrovni Van Damme pořád umí a rozhodně se tu s nikým nesere. Ale připomínám je to béčko a tak na to musíte pohlížet pokud to přijmete tak si myslím ten film užijete.