Diamanty jsou věčné (1971)

Priemerný Bond, avšak scénka s rakvou bola unikátna a naháňala zimomriavky. Inak také zbytočne dlhé, miestami som skoro zaspával, ale Connery a pár akčných scénok (Naháňačka s autami) to vytiahli, a ešte koniec s diamantami :-).

Hanebný pancharti (2009)

Úvod je majstrovský kúsok, tak prikovaný k obrazovke pri dráme som snáď ešte nebol. Herci hrali oskarovo, viď Christoph Waltz, a ja som bol z filmu unesený a až tu som pochopil, že Tarantino je tak strašne odlišní režisér a zároveň vynikajúci a to som ho moc nemusel.

Prometheus (2012)

Vizuál na jednotku, otvorené oči a len som obdivoval scénky sci-fi hororové, naháňajúce strach a tajuplno. Miestami zimomriavky. Ale kazil mi to ten typický Ridliho miš-maš silou mocou tam pchať nejaké preplietačky, ktoré aj tak ten dej nezlepšili, robota (Androida), čo pomáha starcovi splniť si jeho sen, tak toto my tam absolútne nesadlo a pre mňa to zkazilo to ostatné epické...

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Chcel som dať 3 hviezdy, za pomalší stred a v ňom skôr dokumentárny minifilm o alpách a výskumnom centre, za slabšiu náhradu Conneryho, a za strih. Ale dávam 4, pretože ma nadchol soundtrack, áno tie elektrické prvky v úvodnom soundtracku, hoci bez spevu, ale o to krajšie vyznel orchester a za scénku s helikoptérami pri východe slnka (Pastva pre oči, podobne ako pri príchode k testovacím objektom :-)

Je to možné? (2000) (pořad)

Pročko aj Mokrý, no ja som sa vždy dobre zabával...

7EDEM s r. o. (2001) (pořad)

Chodilo to dosť neskoro, ale na oddych dobré, zapnúť a len počúvať vtipy, móže byť.

Čo dokáže ulica (1993) (pořad)

Niektoré scénky paráda, Elena keď išla na trhy a koštovala rajčiny :D, takéto momenty a nachytávky z ulice, to sa nedá nezasmiať.

Bonzáčik (1999) (pořad)

Jednu aspoň za tie ksichty, keď sa prezradilo niečo, čo sa nemalo :D.

Dereš (1999) (pořad)

Jediné, čo so mal rád z Dereša pánov humoristov, inak nič moc, ešte keď tak tie prestrihy Andrásyho a nahrávok politikov z vysielania.