Ten kluk je postrach 3 (1995) (TV film) odpad!

Zablendat toto dielo, toto neni ani dielo, toto je padielo

Na telo (1999) (pořad)

Na telo, na cecky, ja som to pozerával len preto, že som sa tešil, keď sa tam pohašteria, a to bolo málo kedy, ale aj zas dobré bolo takto sa ich pýtať tých politikov, akože nie je to zlá relácia...

Mojsejovci (2005) (pořad)

10 %? šak si to každý spievaval. Chcem byť v dome, ÁAAno. Jediná reality show, ktorú som dokukal až do konca, vlastne je to jediná reality show, ktorú som vôbec pozerával a smial sa na Nore :D.

O päť minút 12 (2006) (pořad)

Ja sa rád pobavím na našich politikoch, a ešte radšej som, keď je tam ostrá výmena názorov- zábavná reality show :D

Crn crn (1995) (pořad)

Žabí sľiz, Majsterka som videl aj naživo a je to naozaj malý človiečik, ktorí ma sem tam pobavil.

Velký (1988)

Výborné dielo, výborný Hanks, túto komédiu som pozerával dosť často, keď ju dávali a vždy ma pobavila. Najmä keď dostal prvú výplatu a keď sa hral s ceckami :D.

Spláchnutej (2006)

Príjemné zábavné dielko za 150 000 miliónov :D. Ja som sa bavil dobre, malo to šťavu, spievajúci slimáci boli najlepší :D

Okrsek 49 (2004)

Smutný príbeh tak dobre spracovaný, myslel som, že to bude len o ohni, ale ten príbeh a réžia + herci (Travolta napr.) tak to bolo solídne dielko, a niektoré scény z ohňom aj dosť dobre natočené.

Bláznivá komedie (1990)

Scénka s vysávačom a hovnom bola parádna, ostatné len taký priemer, možno nadpriemer, ale bavil som sa dobre :D.

Tak si představ (2009)

Ja som si to pustil, ako komédiu môjho obľúbeného herca s tým, že si pri tom oddýchnem a zasmejem sa, a ciel to splnilo, nečakal som od filmu moc a preto možno som s hodnotením vyššie, hlavne ma to pobavilo. Príjemná rodinná komédia, ktorá sa na nič nehrá a konečne niečo, čo sa dá pozerať s Murphym...