Odpočítávání (2010)

V máloktorých filmoch sa tak bojím hrdinu, akým bol Samuel, pretože nevedel som či ho mám brať za dobrého či zlého, miestami som sa skoro nato nemohol ani pozerať, veľmi dobre to tu vykreslili (Poraziť veľké zlo za cenu menšieho zla). Napínavý film až do konca a takmer plný počet.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Naozaj nádherné obrázky našej zeme, najviac ma zaujala Ďzungla, vo full HD je to radosť pozerať, zábavné, náučné, krása!!!

Star Trek: Of Gods and Men (2007)

Dobrý námet a hlavne snaha seriálových hercov spraviť niečo pre fanúšika na výročie Star treku, a zato im ďakujem a teším sa na Renegades. Treba prekusnúť tie otrasné efekty, prvých cca 25 minút, potom vás film zoberie k sebe a nepustí vás, a dokonca aj tie akčné scénky už budú milé a akčné, treba si uvedomiť, že je to film za smiešny rozpočet. Ja som si ten film užil.

I Love You Phillip Morris (2009)

Dlho som sa to bál pozrieť, Jima som teda nechcel vidieť v takejto scénke, ale keď ja musím vidieť každý jeho film, tak aj tento. Ak McGregora mám rád, ale toto na čo sa dali nahovoriť, ja plačem... Akože dobre spracované všetko vpohode, ale toto som ledva dopozeral, nech už takéto role neberú...

Mechanik zabiják (2011)

Akčná lahôdka, len keby to nebolo také jednoduchučké, akoby to nemalo niečo svoje, proste akoby ste zobrali 5 filmov a z nich vybrali dobré veci a spojili do jednoho filmu- to jest vznikne skoro bezchybný film, ale nie je tam taká sila, no neviem to presne napísať, ale proste je to tak :D.

Drž hubu! (2003)

Luxusná Francúzska komédia, s výbornym hodnotením, no tak som si to teda pozrel a naozaj je to zábavné, dvojica Reno a Depardieu sa k sebe hodia a tvoria skvelú dvojicu, trocha lepší koniec by som ale chcel, inak super.

Flubber (1997)

Ja som to mal strašne rád, mal som asi 10 rokov a stále som si to požičiaval na VHS a pozeral, obľúbený film, ale teraz je to už také slabšie, aspoň že vtedy ma to bavilo, takže pre mladých frkanov je to viac než dobrý film.

Teleráno (2002) (pořad)

Zvykol som to ráno pozerávať, ale to asi len preto, že som nemal čas to prepnúť, úprimne, bez telerána som si ráno do školy nevedel predstaviť, vždy to bolo zapnuté, ale dtále to je o tom istom, furt tam bol Ilko, furt tam boli vselijaký nudný hostia, sem tam výnimky boli, ale inak aspoň tie správy a šport...

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak som sa nato tešil, a tak som bol aj sklamaný. Nie je to zlé, ale ani dobré, je to film, korý stačí raz vidieť a zachvíľku ani nebudete vedieť, že také čosi bolo. Dobrá scénka bola aspoň keď do dediny prichádzali prvý krát mimíci.

New Police Story (2004)

Silný film, zo zábavnej série sa stal prvotriedny thriller, takže radšej iný názov a bolo by to ešte lepšie, takto sa my to nejak nepáči, že je to pokračovanie.