Dr. No (1962)

Detektív James Bond, je to také pomalšie, ale tie scenérie (Ostrov, Elektráreň) boli pekné, oku lahodiace, skoro ako bondgirls. Akčných scénok je minimum, ale na tú dobu sú poctivo natočené, aj kameru musím pochváliť. Dej bol dobrý, zaujímavý, viac kriminálny.

Terminátor (1984)

Uzi nine milimeter? Arnold je macher. Strasne dobre navodena hororova atmosfera, ktora vas sprevadza az do konca. Videl som az po dvojke a trojke, a musim povedat ze mozno lepsie, ako by som to pozeral najprv.

Sám doma 3 (1997)

Nerad to robim, ale musim sa priznat, ze raz som sa zasmial, jeden raaaz az. Takze odpad nemozem dat, za ten smiech aspon jednu :D.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Conneryho proste zboznujem, niet lepsi kasting na Indiho tatka :D. Najlepsi film z pomedzi vsetkych Indihov. Este teraz ked prechadzam cez prechod tak sa hram na kajucneho cloveka, a hovorim si, ze prejde iba kajucny clovek a spravim hutny krok vpred :D. No proste kult.

Iron Sky (2012)

Videl som na platne s paradnym ozvucenim, a to sa im naozaj podarilo. Je tam trocha vidiet, tej zvlastnej produkcie, ale filmu to len pridava na zaujimavosti. A za 7,5 miliona, no nehnevajte sa, ale takato pecka?

Čas probuzení (1990)

Tento film ma tak silnu atmosferu, ze aj ked ho pozerate o 2 vnoci a ste po 2 smenach, alebo po 12 hodinach prednasok, nemate sancu si ani len zivnut :D. Podla mna Zivotna uloha Robina Williamsa a paradny Robert de Niro.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Je to tak zvláštne natočené, ako je možné, že tak nudné scénky, sú strašne zaujímave, a nedá sa ani žmurknúť okom.

Slzy slunce (2003)

pridaním trošku veľkoleposti by to určite išlo do červeného hodnotenia. Willis dobrý, ale táto rola mu podla mňa nesekne. Willisovi treba dať mestské oblasti, tam je macher.

A-Team: Poslední mise (2010)

Stačilo my raz si to pozrieť, Smrtonosná pasca 4 je oproti tomuto reálny dokumentárny film :D.

Elitní jednotka (2007)

Tak až tak temné to byť nemuselo, celý čas sa jednalo o to isté, škoda. Ale filmové umenie tu vidieť je...