Hra na schovávanou (2005)

Jako film je to dobře napsané a dobře natočené... jako horor to naprosto selhalo a proto dávám jen dvě hvězdy. nemá to napětí, nejsou tam lekačky a nakonec je z toho psychoblábol.

Rituál (2006)

Originál jsem neviděl, takže srovnání nemám.... skript byl docela dobrý, dá se na to dívat, ale čekal jsem, že to bude mysteriózní thriller. Spíš se z toho vyklubala detektivka o bandě pošuků a jejich rituálech. Není to vyloženě špatný film, ale není na něm také nic zajímavého. Dvě hvězdy.

Boogeyman (2005)

Atmosféra ? Žádná.... Napětí? Minimální.... Lekačky? Žádné..... skript? Hodně zmatený. Viděl jsem už horší filmy, takže dávám dvě hvězdy.

Re - cycle (2006)

Fantasy s prvky hororu... nebylo to napínavé, nebyly tam lekačky. Průměrný film.

The Banshee Chapter (2013)

Přitažené za vlasy.... neuvěřitelné. Přehrané.... ale má to pár lekaček, takže dvě hvězdy si to zaslouží.

Nepřemožitelné zlo (2005)

Atmosféra? Trochu.... Napětí? Minimální....Lekačky? Žádné..... Postprodukce to přehání s velkodramatickou hudbou, která tomu vůbec nesedí a slečka Flockhart se tam vůbec nehodí..... takže dvě hvězdy. Max.

Satan přichází (2006)

Jako remake to celkem ujde, ale mě to víc nestrhlo / neohromilo... možná je to tím, že jsem věděl, co mám čekat. Tak či onak, na tři hvězdy to prostě nemá. Chlapec mohl být.....strašidelnější.

Kruh 2 (2005)

Na tři hvězdy je tu toho opravdu málo.... o třídu, resp. o dvě třídy slabší než první díl.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Skvělá jednohubka s velmi povedenou atmosférou, která vás vtáhne do děje.