Městečko South Park - Městečko South ParQ: Očkovací speciál (2021) (epizoda)

Po 23 série u které jsem měl chuť se South Parkem seknout. Zde jsme se vrátili do doby, kdy South Park byl hlavně o čtyřech klucích, nebyla to Randy Show, ani Butters Show. Takže, jsem za to rád. Garrison byl v tomhle díle hodně dobrej a jeho návrat jako učitele, no díky bohu, chyběl mi tam.

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009) odpad!

Když Kristin Kreuk říkali ve filmu Chun-Li tak jsem se musel smát, nevypadá v celém filmu jako Asiatka. Což je tedy hodně blbý, Neal je však jako hlavní záporná postava dobrý, přesto že i on vzhledově Bisona moc nepřipomíná. Nevím jak to pořád hodnotit, možná bych to líp zkousl, kdyby Chun-Li hrála nějaká Asijská herečka

101 dalmatinů (1996)

Jako malej jsme neměl rád Skinnera, ani De Vil, měl jsem z nich strach, na druhou stranu jsem miloval štěňata. Tak jsem se rozhodl, že to znovu zkouknu po letech a..... je to pořád skvělý. Snímek navíc podtrhuje nádherné skladby, a upřímně kdybych někdy měl děti, vím že tohle bych jím určřitě pouštěl. U filmu jsem se celkem i zasmál, navíc pořád mi ty štěňata přišla roztomilá, musím však také říct, že se mi líbil herecký výkon Glenn Close, která hrála De Vil, byla tu fakt dosti démonická a taky musím říct, že tady byl i český dabing hodně povedený (pustil jak originálně, tak o pár dní později s dabingem, pro srovnání). Celkem mě však rozesmívá, že filmu z roku 1961 český dabing udělal z jednoho psa fenu, ten se jmenuje Štístko (Lucky), avšak v tomhle filmu už bylo pohlaví dáno správně v českém dabingu.

Děsivé dědictví (2018)

Nejsem ten typ, co je nějak na lekačky, kolikrát mi to přijde rušivé a ničí to atmosféru, leč bohužel..... jak to říct, tohle nemá ani tu atmosféru. Jelikož nemám přítelkyni, ale jen kamarádku, protože můj oškliví ksicht si nic většího nezaslouží, tak jsem si řekl, zajdu s kamarádkou do kina (což se tehdy stalo), zapaltil jsem lístky, i pepsinu..... abych litoval toho že 500+ korun skončilo v tomhle. Film mě nebavil, prakticky žádná temná atmosféráa, či nějaká stísněná v něm není, postavy těm jsem přal smrt asi pět minut po tom co film začal. Toni sice umí hrát, ale její postavě jsem chtěl každou vteřinu, otec jako vždy ignoruje naprosto vše, i kdyby před ním se objevil samotný Satan tak zřejmě by prohlásiil, že nikdo takovej neexistuje. Prostě rodina plná hororových stereotypů...... proč tedy dvě? SPOILER mělo to šťastný konec.

Trinity Seven: Heavens Library & Crimson Lord (2019)

Pociťuji mírně zklamání, začátek příběhu nám reflektuje, že nám více představí postava Akio, která jak v první sérii tak v předchozcíh OVA nebyla až tak moc vidět, navíc se zdá se být Akio v cleku zajímavá postava. Leč ne, Akio zůstává stranou a vlastně příběh prvního filmu se v celku opakuje a je to zase hlavně jen o Lilith - což je asi nejmíň zajímavá hrdinka Trinity Seven....... upřímně ty zlé čarodějky i další slečny z Trinity Seven mi vždy přišli zábavnější, zajímavější. Realita bohužel zůstává stejná a místo příběhu o Akio vlastně vidíme další příběh o Lilith, která prakticky a dobře zůstává po celej čas stejná. Bohužel, tím pádem ty další jsou pořád dost stranou a to prostě není dobře.

Válečná jeptiška (2020) (seriál)

Víte co byl bych radši, kdyby to dělali podle komiksu, jenže tam jsou slečny i v sexy oblečkách co už se dnes nenosí no. Není to úplně špatný, jenže Avu prostě jsem nesnášel, dousd mě rozesmávalo, že ona přece na boha atd nevěří, i když jí oživí vlastně hned v prvním díle zázrak., svítí jí záda, může procházet zdi, vidět démony, ale ona přece tomu nevěří. Navíc v jednom kuse Ava utíkala, s tím že démoni snad po ní napůjdou, když jdou po té svatozáři co má na zádech. Tohle byla první půlka seriálu a mě to tak nebavilo, bylo to jen prodlužování děje. Pak přišla druhá půlka, která už nějaký smysl dávala a byla o něco zábavnější.

Matchless Mulan (2020)

Matchless Mulan je podobný jako Mulan od Disney, příběh není kdo ví co, navíc je v tom vidět méně peněz a je to hodně vidět, navíc hrdinka už od začátku umí Kung Fu, ale v čem je to tedy lepší? Předevšim v tom, že i kromě Mulan nějaká ta postava dostala svůj prostor, hodně se mi líbil stařík bez jedné ruky. Navíc zde nechybí krev, a to že od začátku hrdinka něco umí, dobře to je fakt, ale pořád není nezničitelná. Pokud člověk překousne nic moc rozpočet, myslím že se to může líbit, ale jestli někdo hledá složitý příběh a charakterý na který nikdy nezapomene - bude holt muset jít jinam.

Mulan (2020)

Tak dlouho jsem nic nenapsal, takže Mulan od Disney, není v celku tak špatný, leč v ramci všech filmů o Mulan je asi tohle nejhorší co jsem zatím viděl, (to jsou zatím jen čtyři verze, ale jejich víc). Za co vlastně dávám plus je ten vztah otce s dcerou, který zde byl asi nejlíp udělan. Další plus je to, že je to nejlíp udělaný remake Disney. Bohužel tím asi pozitiva končí, příběh se dal čekat podobný jako je v jiných verzí Mulan, takže to mi vadí asi nejmíň, coi mi ale nejvíce vadilo, jsou vedlejší postavy, o kterých nemůžete vlastně nic říct, protože z jejich povahy není co říct. Upřímně, když srovnám neoblíbený Matchless Mulan a tuhle Mulan, je to až nešťastný že skoro dvou hodinový film nezvládá představit žádnou vedlejší postavy, zatímco činská verze za hodinu a půl to dokázala celkem dobře a to jsou obě verze z roku 2020. Je škoda, že jsem si Matchless užil mnohem víc i když je vidět že vtom nejsou tak velký prachy jako v téhle verzi.

Městečko South Park - Série 23 (2019) (série)

Takže tu máme Randy Show, takhle se dá 23 série nazvat a bavila mě, no ne. Měl jsem Randyho rád, když měl v předchozích sériích nějaký ten prostor, ale čeho je moc toho je příliš. Můj oblíbenec Kenny zřejmě už nikdy pořádný prostor nedostane a ze čtyř bývalých hlavních postav to zřejmě bude už jen Cartman, kdo bude mít největší prostor. Bohužel, pokud tomu tak bude tak South Park stopnu jako Simpsonovi, rád jsem koukal na čtyři kluky co dělali blbosti, teď je to jen o pitomcovi co dělá blbosti, ale vtip se někam vytratil.

Gympl (2007) odpad!

Nevtipná kravina, co se ani o ten vtip nesnaží, viděno před deseti lety, nikdy si to už nepustím. Ale jak to začalo, to jsem chodil na střední a prostě bylo to o Vánocích a někteří učitelé holt chtěli být hodní, pak někdo donesl DVD s tímhle filmem. Jak já ho nenáviděl, ten film samozřejmě, ostatní to bavilo, jenže já se u toho příšerně nudil. Do dnes jsem nezapomněl jak mě to nebavilo. Asi bych měl dat jednu hvězdičku, že to ve mě vyvolalo takové zhnusení, ale nedám.