Ren'ai Flops - Dame! Sonna tokoro, sonna fú ni (2022) (epizoda)

Díl zaměřený na Amelii co je fajn, horší je že i v tomhle díle cítíte, že Amelie je jen vtip, má několik vtipných scén a několik trochu vážných. Bohužel, autoři každou scénu s brýlatou hrdinkou mě jen přesvědčují, že toto je hlavní hrdinka a zbytek postav je bez šance, co je ještě horší, je že naše hrdinka má celkem nudnou osobnost, na rozdíl od zbytku.

Tokio kidó Police (1997)

Příjemný hentai, na který se dobře koukalo, je to spíše příběhovka, než přímo jen hentai, ale tak to snad nikomu nemůže zase tolik vadit. Má to dva díly a dá se při tom zabít čas. H scén přímo napočítáte na prstech jedné ruky. Hlavní hrdinka Noriko Ibuki, je v celku roztomilá až mi trochu vadilo, že nemá více H scén, jen jednu, pokud si dobře pamatuji. No příběh není kdo ví jaký, ale na Hentai co není podle vizuální novely, je to dost dobrý. Samozřejmě původní předloha je sice také novela, ale jen light novela, takže skoro kniha.

Ren'ai Flops - Šumi to ka seiheki to ka hito sorezore da to omouši (2022) (epizoda)

Celkem zábavný, po dlouhé době něco normálního bez Isekai, proč ne. Problém je, že neduhy Ecchi-Harém jsou tu stejný, a to že už předem víte, která dívka získa hrdinovo srdce a ostatní dívky jsou jen vtip. To není zrovna co se mi dobře kouká, je to vždy obrovská předvídatelnost a často se mi tak stává, že ty vtipnější holky mám radši než tu supervážnou dívku, která prostě vyhraje, protože příběh ostatním nedovoluje nic jiného než být vtip,

Pán prstenů: Prsteny moci - Velká vlna (2022) (epizoda)

Vidím, že tady se často píše jako nejhorší díl, za mě tohle byl však nejlepší díl, byť nebyl zrovna na pět hvězd, pořád tomu chybí něco, kvůli čemu bych to nazval Pánem prstenů, ale už jsme se podle mě přiblížili mnohem víc než u předchozích dílů. Navíc nejsou tu ti "Hobiti", což je fajn je to jediná linka co mě na seriálu nikdy moc nebavila.

Koihime musó - Otome Tairan (2010) (série)

Celkově všechny tři série nejsou špatný, jako samostatně je to skvělé, ale jako adaptace novel je tohle neuvěřitelně špatné. Chybí zde Kazuto a to je velká škoda. Jsem sice rád, že na rozdíl od dalších vizuálních novel se zde pořád věnovali více Kan'u Unchou, než Ryuubi, která prostě není tak dobrá, jako Kan'u, ale je dosti smutné že prostě jsme neměli velké bitvy a věci už prostě co ve visuál novel byli. Edit: také musím říct, že mě naštval díl, který se mohl věnovat Kannei a místo toho se věnoval té míň zajímavé postavě Ryomou Shimei, která fakt moc zajimavá není, jen další stratég frakce Go.

Koihime musó - Šin (2009) (série)

Shin Koihime Musou - anime a druhá série Koihime Musou, je to dobrý, pořád to má hluché díly a blbý je, že povstání Žlutých turbanů vyřešili poněkud hloupým způsobem. Chyběl tomu nějaký silnější boj. První půlka byla dobrá, kdy se hledal meč. Příběh o třech sestrách, které se stanou vůdci Žlutých turbanů, to vyzní zajimavě, leč bohužel zkazili to. Pořád tu chybí Hongou Kazuto.

Resident Evil: Lék (2022) (seriál) odpad!

Najednou ten film Raccon City nevypadá tak špatně. Díky Netflixy, teď je ten film mnohem lepší. Tohle je děs a naprosto nové dno RE. Jediná dobrá věc na tom byl Lance Reddick.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Dávám pět se zavřenými oči, kresba se mi nelíbila a Miles Morales je mi nesympatický a to hodně, třeba jeho otce mám velmi rád, on byl dobrej. Co se týče však Spider lidí, tak určitě vyhrála u mě Gwen, Peni a Peter ztroskotanec, tihle tři mě bavili snad nejvíc. Všude čtu, jak byla Peni zbytečná v tomhle filmu..... jistě asi jo, ale že tohle se neříká o Noir Spider-Manovi, který tam byl tak trochu navíc, je trochu divný. Příběh byl dobrej a záporáci celkem taky. Jen prostě, upřímně byl bych radši kdyby tam Miles vůbec nebyl a byl tam klasickej Peter. Navíc, když vezmete že Ghost-Spider (Gwen) a Peter viděli jeden druhého umřít ve svých vesmírech je poněkud nešťastný, že mezi nimi zrovna tohle spojení. Jedna věc se mi však líbila na Milesovi a to, jaký měl vztah se ztroskotancem Peterem, přece jen žák/učitel bylo něco na co se dá koukat.

Angel Heart (2005) (seriál)

Angel Heart je velmi depresivní, odehrává se v jiné vesmíru, a je to docela krutý, jelikož to mám teď rozkoukaný, a vypadá to slušně, baví mě to, ale z tohoto světa mám rozkoukaný všechny tři anime, jak Cats Eye, tak City Hunter, tak tohle. Nejvíc asi tohle, hlavní hrdinka je sice poněkud psí čumák, ale je to k pochopení, spíše mě trochu vadí milostný zájem v podobě kluka, který dle mě neměl přežít ten začátek, ale ok, co se dá dělat. Jinak je City Hunter vtipnej celkem jako vždy a jeho.... no vztah s Xiang, který je otco-dceřiný je velmi pěkný. TSUKASA HOJO, vytvořil slušný příběh a u všech třech se snažil.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2021) (seriál)

To má být vtip, tohle je strašná adaptace, Faye Valentine jako bílá mexičanka, když to má být asiatka, ne zrovna čistá, má mít nějaký romský rysy, ale jde o Číňanku, kdo četl mangu mi dá za pravdu, Netflix se sice snaží být diverzní, ale zdá se že pro asiaty ne. Ed to bylo strašný, Jet Black je zřejmě černý protože ve jménu má černý, tenhle herec naštěstí sedl, dokonce má stejný charakter. Co je však ještě horší je charakter a postava Spika, to je v tomhle seriálu snad vtip a co se týče herce, není špatný, ale jeho věk je tam dost vidět. Jenže hůř než hlavní posádka dopadli záporný postavy..... to prostě bolí. Navíc proč nenechat ten krásný příběh z anime a mangy? Ne radši to vykuchají a udělají tohle.