Občanský průkaz (2010)

Velmi pěkný film,který mě naplnil spoustou vzpomínek,i když jsem za totality zažil pouze začátek gymplu,ale spousta věcí je mi blízká.Nevadí mi,že to není žádná velká sranda,prostě to tak nějak bylo!

Past (2010)

Nevím přesně,co tímhle filmem tvůrci zamýšleli,ale jsem hrozně zklamán!Čekal jsem pořádnou zápletku,vydírání De Nira nebo já nevím,co,ale výsledek byl totálně zprasenej.Byl to prostě velkej průser,snad jen Norton trošku vyčníval,jinak shit!!!

Jackass 3 (2010)

Výborná věc,ovšem pouze pro fanoušky Jackass,mezi které se ovšem řadím,takže plný počet bodů!

Šťastlivci (2008)

Velice příjemný,vtipný a lidský film o třech vojácích,kteří se náhodou setkají a prožijí spolu spoustu strastí i radostí.Některé zápletky byly lehce očekávané,ale to mi vůbec nevadí,byl to příjemný zážitek,herci byli také přesvědčiví,opravdu mohu jen doporučit!

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Velmi drsný,temný film,kde se lehce prolínají příběhy tří policistů.Takový typ filmu mám rád,myslím,že Fuqua to natočil výborně,herecké výkony také dobré,z mého pohledu tedy velká spokojenost,i když vždy může být lépe,že ano!

Houbičky (2007)

Už je to trochu déle,co jsem tenhle film viděl,ale nebylo to nejhorší,za podívání určitě stojí!

Ong-bak (2003)

Velmi dobré akční scény,příjemně se na to dívalo,jinak ale celkem o ničem.I když o to většinou v akčních filmech nejde,že?!

Návrat Černého rytíře (2009) odpad!

Nějak nemám slov.Věděl jsem,že to nebude žádná sláva,ale takovou hrůzu jsem fakt nečekal!Viděl jsem to natřikrát,no a moc to nedoporučuji,leda tak za trest!Ty bojové scény,to byl teda děs,to jsem ještě neviděl,tipoval jsem to tak na nějakej bangladéšskej nebo albánskej film a ejhle,ono američani!Jo a vážně skvělí byli ti "zlí" hoši,s těma kuklama a maskama,i když ten černej blbec s kýblem na hlavě,to byl taky unikát!Odpad,nic než odpad!!!

G. I. Joe (2009)

Celkem slušný film,plný akce,člověk může pěkně vypnout a jenom se dívat!

Dolanův cadillac (2009)

Dobrý film,který ovšem nijak zvlášť nepřevyšuje spoustu jiných,podobných snímků.Přihlížím zřejmě i k tomu,že je to podle mého oblíbence,pana Kinga(dej mu pánbůh ještě dlouhý a literárně plodný život)!