Turbo (2013)

Příjemné překvapení, bavil jsem se hodně, děj byl trochu slabší, ale akčnost a styl humoru to dostatečně nahradily. Do 4 hvězdiček mnoho nechybělo. 69%

Seznámení s mimozemšťany (2013) (TV film)

Zhlednute v Edinburghu pri navsteve muzea o stvoreni zeme. Velmi poucne a zabavne. 75%

V zajetí démonů (2013)

Tak na tenhle film doporučuju zajít do kina, předčilo to i doposud můj nejoblíbenější horor Insidous. Kdo se rád bojí, tak Conjuring musí vidět. 90%

Univerzita pro příšerky (2013)

Opravdu povedený kousek!!! Od srdce jsem se smál po celou dobu filmu. Pro mě nejlepší animák tohoto roku. 90%

Scary Movie 5 (2013)

Jednoznačně nejhorší díl. Kýčovitý humor, který mě neoslovil. Parodiíí na PA bylo už dost a žádná nebyla dost kvalitiní. K odpadu mnoho nechybělo. 15%

Bitva o Sýrii (2012) (TV film)

Konečně nezkreslený pohled na občanskou válku v Sýrii. Teroristé podporovaní vládou USA a Izraelem bojují proti syrské armádě a zabíjí nevinné civilisty. Tento dokument by měli poustět v tv místo různých zbytečných pořadů. Velice povedený dokument 80%. Hands off from Syria!!!!

Můj velký tlustý nezávislý film (2005)

Hodně špatná parodie na velké filmy jako Memento a Pulp Fiction, humor tady postrádal logiku a člověk to má po pár minutách chuť vypnout, ztráta času... 20%