Nabít a zabít (2006)

Když jsem viděl herecké obsazení, očekával jsem od toho filmu hodně. Bohužel 3/4 snímku byla vesměs nuda, jen poslední čtvrtina, když došlo k rozuzlení a Slevin se mstí stojí za to. 65%

Sebevražedný oddíl (2016)

Čekal jsem ledacos, ale že to bude taková pecka, tak to opravdu ne. Pro mě nejlepší marvelovka u které se člověk od srdce zasměje. Každá postava byla něčím zajímavá, chci to vidět zas :-)

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Herecké obsazení super, zbytek filmu hodně velký trapas, nějak jsem tomu nemohl přijít na chuť... 20%

Kobry a užovky (2015)

Kryštof Hádek by zasloužil za svou roli oscara. Po delší době, kdy se mě líbil český film, spíš než drama bych tento snímek zařadil do kategorie komedie. 80%

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Pravý filmový orgasmus, trošku mě mrzí, že Šmaka nezabili už ve druhém dílu, bo celá dvojka se točíla kolem něj a ve trojce ho zabijí během pár minut... Jinak filmu těžko něco vyčíst. 90%

Úsvit planety opic (2014)

No páni!!! Čekal jsem důstojné pokračování Zrození planety opic a doslova jsem se nemohl dočkat. Teď pár hodin poté, co jsem se vrátil z kina ze mě emoce nevyprchávají a celý film se mi vryl hluboko do paměti. Oba díly bych zařadil na stejnou úroveň. Pro mě zatím film roku 2014, teď už jej může ohrozit snad jen Hobbit :-) 93%

Kick-Ass 2 (2013)

Tak to byla pecka! Nečekal jsem, že by dvojka mohla dosáhnout stejných kvalit jako první díl. Fanoušci komiksových hrdinů si tu najdou to pravé ořechové. Za mě 85%, doufám, že bude i trojka a Zabíječka vyroste ještě do větší krásy. :-)

Manon od pramene (1986)

Nečekal bych, že druhý díl bez Depardia předčí výbornou jedničku. Konec byl jasně předvídatelný, ale i tak zamrazil. Knižní předlohu jsem nečetl, což mě celkem mrzí, a tak můžu jen doporučit zhlédnout oba díly a ponořit se do neštastného příběhu. 90%

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

No, co si budem povídat. Hobbit opět nezklamal a boj se Šmakem neměl chybu jak i vše ostatní kolem. Jackson je opravdu pan režisér a neznám od něj špatný film. Už se nemůžu dočkat na závěrečný díl trilogie.

Dívka vs. Monstrum (2012) (TV film)

Až na song Nothing gonna stop me now, mě na tomto Halloweenském rádoby filmu nic nezaujalo, a abych pravdu řekl, dodívat se do konce byl hodně nadlidský výkon a stálo to hodně úsilí a přemlouvání sama sebe. 15%