Ghost in the Shell (1995)

No tak tohle bylo opravdu kýčovité a na to, jak to bylo "krátké", tak jsem měl, co dělat, abych to vůbec dokoukal. Po druhé bych si to už určitě nikdy nepustil 30%

Po čem kluci touží? (2008)

Dobrá oddechová komedie z vysokoškolského prostředí, kde se 3 středoškoláci snaží sbalit holky na jednu noc, užívat si dospěláckého života, bujarých večírků a dalších podobných věcí, pro mě 60%

Stará dáma a holubi (1997)

Hodně tajuplná a místy strašidelná pohádka, trochu bych zkritizoval né moc povedené animované zpracování. Při konci jsem se i pobavil, když se stará dáma snaží zabít velkého holuba pro svou velkou kočku, pro mě 80%

Yes Man (2008)

Vcelku atypická role pro mého oblíbeného herce Carreyho a taky mu moc nesedla. Nějak jsem tomuto filmu nemohl přijít na chuť, dávám 40%

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Harold a Kumar zase pobavili jako u jedničky, státní návládní, který je pronásleduje využívá poněkud neortodoxní metody při vyšetřování a nakonec se mu to podaří. Pro mě 55%

Ben Hur (1959)

Tak tohle byla opravdu bomba, celé 3 a půl hodiny jsem se nemohl odpoutat od televize, hnedka si Ben Hura dávám do své Top 10 a to už mám za sebou 2200 filmů, 95%

Klára a František (2007) (TV film)

Pro mě to bylo fádní představení a nic mě v paměti neutkvělo z tohoto filmu, kromě malomocných, kteří byli dobře namaskovaní, jnak nuda...

Podivné dědictví (1972)

Terence Hill, coby vzdělaný šlechtic a gentelman, jehož se ujmou tři místní padouši a snaží se ho předělat k obrazu svému. Pro mě vynikající komedie, Hilla jsem v takovéto roly "měkouše" ještě neviděl, ale šlo mu to dokonale. 93%

Svatební košile (1978)

Hezká animace, strašidelná atmosféra a moje oblíbená báseň od Erbena, co k tomu víc dodat... 90%