Kočka na rozpálené plechové střeše (1958)

Dětský hudební doprovod na začátku filmu byl excelentní. Samé lhaní, přetvářky, alkoholismus a Velký šéf, kterému nikdo nechce říct, že umírá, pro mě hodně povedený film, který si zaslouží 90% a 5 hvězd.

Samantha Darko (2009)

O hodně slabší než Donnie Darko, ale i tak se mi to celkem líbilo, cestování časem, bláznivý chlap, co odpočítává konec světa a příjemné ženské herecké obsazení, pro mě 60%.

Vox populi (1994) (pořad)

Dobře si vzpomínám na různé názory obyčejných lidí, které i někdy pobavily 25%

Laputa: Nebeský zámek (1986)

První půlka filmu byla hodně slabá, ale postupem času se to dobře rozjelo, honičky za levitačním kamenem byly dobrodružné. Nic světoborného jsem na tomto filmu nenašel pro mě 65%.

Dracula (1992)

Výborné herecké obsazení, ale celkové zpracování bylo už horší. Ani zdaleka to nemá na první originál Upír z Nosferatu, pro mě 60% a vcelku zklamání.

Tajemství loňského léta (1997)

Povedený horor, nádherné ženy v hlavních rolích a ani chvilka, co bych se při filmu nudil. 80%

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Viděno bez 3D a hodně slabý animák, příběh žádný, animace hrozná. Jediné, co můžu na filmu pochválit jsou hezké písně. Pro mě 20%

Nesmiřitelní (1992)

O dost slabší než další Eastwoodovi westerny, je pravda, že postupem času šly westerny do úpadku a oděv byl opravdu hrozný, zlaté starší filmy téhož žánru, pro mě 75%

Šest dní, sedm nocí (1998)

Pilot a redaktorka ztroskotají na opuštěném ostrově a po vzájemných apatiích se do sebe zamilujou, příjemná romantická komedie, která neurazí. 60%

Mise (1986)

Sentimentální konec by kohokoli rozplakal, ale v tomto filmu to se mnou ani nehlo. Můj oblíbený herec De Niro, taky nezahrál podle mých představ a do této role bych angažoval někoho jiného. Podle mě tento film nepatří do Top 300, spíš je to průměrný tří hvězdičkový film, pro mě 50%