Králova řeč (2010)

Skvělý anglický film s perfektním obsazením (herci z Harryho Pottera). Film je místy vtipný, místy vážný a je natočen neskutečně kvalitně. Zdálo by se, že příběh bude o ničem, to se naštěstí nepotvrdilo a korunu tomu nasazuje skvělá hudba.

Ajťáci (2006) (seriál)

Škoda, že nejsou (zatím) nové díly, tohle je totiž pecka! Konečně seriál, co má logiku, člověk se u něj pořádně zasměje a s radostí si pouští staré díly pořád dokola. Nemá to chybu!

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Zábava, jen mi vadí, že po celkové výhře v soutěži se nic neděje, pořádně se ani neví kdo vyhrál. Jinak je to moc zábavný.

Firewall (2006)

Spíše 3+, obsazení je výborné, děj ubíhá příjemnou rychlostí vpřed a je zajímavý a napínavý. Samotný scénář nic moc.

4teens (2011) (seriál)

Souhlasím, že teenageři se v tomto seriálu rozhodně nechovají reálně, jsou někdy až moc zidealizovaní. Je ale zajímavé sledovat příběhy žáků a scény komiksů jsou moc pěkně zpracované.

Bezva vejška (2006)

Zábava, zábava, skvělý námět. Mě tento film prostě pobavil již jen samotným nápadem. Zpracování mohlo být možná trošku lepší a bylo zde pár trapných situací. Celkově 4 hvězdy!

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Kladně hodnotím herecké obsazení a dobrý nápad. Ten byl však pokažen špatnými pasážemi a na film bych se již asi znovu nepodíval.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Ze začátku akční, vtipné, zajímavé (skvělý parkour!). Ale poté to začíná být trošku nuda a téma Palestina Írán (nebo co to bylo) mě prostě nezaujalo. Kvůli Adamu Sandlerovi dávám 3 hvězdy, ale spíše 2.7.

Magie kouzla zbavená (1997) (TV film)

Perfektní, jsem rád, že takovéto dokumenty existují. Některé kouzla jsou totiž opravdu famózní a vědět, jak byla provedena je senzační.

Auto (1977)

Super film, bohužel scénáristé byli u psaní konečné části asi unavení, a proto je konec filmu nesmírně primitivní a nudný. Celou dobu jsem čekal, kdo že to auto řídí, měl jsem tip, že některý z policistů, když vědělo o všech hlášeních a vždy stihlo ujet. Auto mohlo být v pohodě řízeno vysílačkou (mohlo mít kamery) a to jsem si myslel celou dobu a doufal, že se na konci ukáže viník. Bohužel... Hodnocení 4,2