500 dní se Summer (2009)

Kvůli úžasně báječné a neuvěřitelně roztomilé Zooey Deschanel (co se divím, taková je vždycky) nemohu dát méně, než 3 hvězdy. Bohužel kvůli posledním minutám filmu, které mě osobně nezaujaly, byly nudné a nepřinesly nic skvělého nemohu dát ani více než 3 hvězdy, ač jsem se chtěl donutit dát 4. A co udělala? Vys***a se na mě.....doslova. --Doslova? --To né, to je nechutný. Jéžiš, co blbneš?

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Žánr sci-fi pro mě asi opravdu není. Jednu hvězdu za digitální efekty, které jsou na dobu natočení výborné. Jinak je to samozřejmě úplná blbůstka. Dinosaurus chodící po dvou je neskutečně trapný, vládkyně se během filmu asi stokrát převlékne a pokaždé vypadá hrozně, droidi jsou opravdu lehcí soupeři, nestvůry jsou příliš dětinské apod. Také jsem nezjistil, pro jakého diváka má být tento film určen - dinosaurus, roboti a další potvory jsou pro dětské diváky (dokonce se chovají, jak v dětském animáku) a příběh mnohdy nepochopí ani dospělí, takže možná pro důchodce?

Paranormal Activity (2007)

Ať si každý říká, co chce. Tenhle film mi řekl, že horory nejsou nic pro mě a že na další díly se dívat už nebudu. Když se hlouběji zamyslíte nad tím, co se v těch nocích odehrávalo, musí vás to nutně vyděsit. Koho ne, pak je nebojsa!

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Rozporuplné. Některé triky jsou dost průhledné (jako např. levitace), jiné zase nevím, jak udělal. Nelíbí se mi, jak si jeho asistenti a štáb hraje na profíky a v každém dílu mluví o tom, že "tento trik je velice nebezpečný, nikdo ho nikdy nezkoušel...", prostě to, co divákovi logicky došlo a nepotřebuje to vysvětlovat, jako malé dítě. Nemluvě o domluvených (zřejmě i podplacených) přihlížejících, kteří samozřejmě tvrdí, že "nic není domluvené a s Crissem se vidí prvně." Musíme brát v potaz, že jde o přehlídku triků a nic víc.

Zkus mě rozesmát (2011)

Skvělý výběr herců a vyvážený humor, který je opravdu vtipný!

Už jsme doma? (2007)

Typický americký rodinný film - nejdříve vše ok, pak nastane komplikace, která se s trochou smůli vyřeší, pak velká komplikace a zklamání některých osob, pak přijdou kecy u kterých mají jako diváci brečet a pak je šťastný konec. Přesně toto jsem očekával již před shlédnutím a potvrdilo se, avšak poměrně dost vtipných scén, které nejsou až zas tak trapné to kompenzovalo, takže 3 hvězdy.

Futurama (1999) (seriál)

Lepší než Simpsonovi. Vzhledem k tomu, že se to odehrává o tisíc let dál, postavy se nechovají jako typičtí namyšlení Američani.

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Tak tohle je skvělý dokument. Vysvětluje tematiku prosince 2012 velmi profesionálním způsobem a odhaluje skutečnost, že kruhy v obilí rozhodně nemůžou být vytvořeny člověkem (je předložen i nevyvratitelný důkaz)!! Je mi divné, že se o těchto výjevech moc nemluví, i když jsou nejjasnějším důkazem toho, že existuje i něco víc, než jen my a naše planeta. Opravdu velmi zajímavá podívaná!

EZO.TV (2009) (pořad)

2 hvězdy za to, že pořad je občas zpestřen volajícími, kteří si z toho dělají pr**l. Jinak opravdu blbost!

Top Gear (1978) (pořad)

Dávám 4 hvězdy, protože je to zábavná show. Není to pravý pořad o autech (jako např. Autosalon), spíše jen show o "zábavě s auty". Člověk se z toho nedozví, jaké dané auto vlastně je, jaký má obsah kufru apod., ale zjistí zajímavější čísla (z 0 na 100, nejvyšší rychlost...). Minusem jsou občas hosté, které ani z většiny neznám a nevím o koho jde.