Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Perfektní film, nezklamal. Dávám 4+ za občasné zásadní změny od knihy, ale uznávám, že jinak se příběh v nejdůležitějších momentech poměrně držel knihy (kdo četl knihu, tak to ví). Ti co dávají nízké hodnocení asi knihu nečetli a nechápou souvislosti, což je pochopitelné. A mimochodem, jsem rád že jsou 2 díly, protože do jednoho by se to vešlo stěží (opět, to pochopí jen pravý fanoušek)!!

Pláž (2000)

Dávám spíše 2,5 hvězdičky. Začátek a první polovina jsou docela zajímavé a nádherné, zato od poloviny filmy jsou to: nepochopitelné a nelogické chování hl. hrdiny, nereálné akce, lekavá scéna apod. , které strhávají film dolů až na nějaké 2 hvězdičky. Jinak je moc pěkný soundtrack.

Gándhí (1982)

Tenhle film je prostě nuda. Osloví ty, kteří mají rádi politiku a náboženství. Začíná to scénou, ke které se film postupně prokousává, takže člověk čeká (a těší se), až jí na konci filmu znovu uvidí, to je vše - nic víc, nic míň.

Iron Man (2008)

Občas nudné pasáže, které po dokončení vystřídala pěkná akce- takže průměr.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Docela pěkné. Nebyl to tak pěkný díl jako třeba ten první, ale co také pořád vymýšlet, že? Film mě pobavil, nezklamal a příjemně překvapil.

Team America: Světovej policajt (2004)

Tak to se mi moc líbilo. Příběh byl poutavý, ale nejlepší bylo zpracování. Přiznám se, že kdyby byl film hraný, moc bych se nepobavil, ale takhle to byla opravdu sranda.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Již předem jsem předpokládal, že se mi to nebude líbit, ale zklamání bylo ještě větší. Diváci se smějí opravdu každé hlouposti a já jsem se zasmál jen jednou. Byl to asi nejtrapnější seriál co jsem kdy viděl. Tak bohužel nemohu jinak než odpad!