Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Další 'kamarádka z dětství'! Ty čtyři hvězd prostě dát musím, Sabrinu jsem zkoukla poměrně nedávno a celou, a i když s přibývajícími sériemi ubývala jakási 'kvalita' a kouzlení, pořád je to můj srdcový seriál z dětství. Naprosto geniální Salem a teta Hilda, už jenom kvůli nim :))

Xena (1995) (seriál)

Jako malá jsem Xenu milovala, jistou dobu byla mým vzorem :) Když začla nedávno vycházet na DVDčkách, neodolala jsem, ale už to nemělo takové kouzlo jako kdysi. I přesto dávám silnější 3 hvězdičky. Xena je kočka :)

Alexander Veliký (2004)

Já se teda k smrti nudila a tak ve třech čtvrtinách jsem usnula..

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Ne, tohle fakt ne. Jako komediální pořad ovšem ano :)

Pokémon (1997) (seriál)

Jako malá jsem je žrala, tedy svému účelu obstáli dost dobře, byť to byla strašná kravina jako ostatně naprostá většina dětských kreslených seriálů :)

Memento (2000)

Teda musím říct, že mi to dalo sakra zabrat a určitě si to budu muset pustit znovu, ale wow! Konec filmu -SPOILER- tedy začátek děje mě prostě dostal, celý koncept je dotažený do detailů a ano, originální. Hodně silné čytři hvězdičky.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Ne, ty čtyři hvězdičky nedám, ani za Meryl.. Na můj vkus to bylo všechno až moc předvídatelné a tak nějak jasné už od první čtvrthodiny. Jinak ale pohodový film, žádné gigantické chyby, snad jen ta 'tuctovost' a jistá míra nereálnosti (nikdo by se nenechal tou fúrií sekýrovat tak dlouho, aniž by jí pěkně od plic řekl, co si o ní myslí:) ale koneckonců jsme ve filmu a tam může někomu trvat klidně x let než si uvědomí, co je pro něj opravdu důležité.

Útěk do divočiny (2007)

Když já nějak nevím.. Nemůžu se přinutit dát míň a zároveň vůbec nejsem 'spokojená'.. Na jednu stranu krásnej film s myšlenkou a perfektně podaný všemi herci. Co mi ale celou dobu vadilo, byla extrémní rozvleklost, něco jako tempo občas chybělo úplně. Určitě měl člověk dost času nad vším se zamyslet, což byl asi jeden z účelů, ale bylo ho tak nějak příliš. A možná i vnitřně nesouhlasím s celkovým dějem, asi proto mi pořád něco 'vadí' :)

Legendy z Dogtownu (2005)

Něco malinko pod 4*.. ale jen malinko:) Musím přiznat, že mě to chytlo až tak od půlky, ale pak mě to nepustilo. Atmosféra perfektní, Heath jakbysmet, ale stejně tak i mladší herecké osazenstvo. Jak už jsem ale psala, začátek mě nebyl schopen udržet pozornou..

Bohové musí být šílení (1980)

Jee, na tenhle skvělý kousek bych málem zapomněla :) Jako jeden z nejoblíbenějších filmů mého dětství, jsem ho viděla snad stokrát a pokaždé jsem se smíchy válela po zemi. Nádherná komedie, ach nostalgie :) Musím se na něj zase podívat :D