Bůh masakru (2011)

Skvěle dynamická filmově-divadelní hra s áčkovými herci. Potyčka dvou chlapců se mění v potyčku jejich rodičů, potyčku názorů na výchovu a náhledu na svět okořeněné 18-ti letou whiskey ke konci filmu. Nádherné je především střídání dvojic, které spolu soupeří, případně souhlasí.

Brass Eye (1997) (seriál)

Díky za takové autory. Souhlasím s přirovnání k Sodě, ale řekl bych, že mystifikace je daleko propracovanější. To, co dokážou někteří lidé naservírovat a někteří zbaštit je k neuvěření. Pokud vám nic není svaté, tak doporučuju.

Mary a Max (2009)

Atmosféra 5*, Animace asi 6*, ale dokázal bych si tento celovečerák představit jako krátký film, který bych měl velmi oblíbený. Melancholická nálada je vyvážena občasnou brutalitou, která pro mě nefunguje. Potenciál na skvělé gagy je okamžitě a nudně utnut jako vajgly na Maxově chodníku. Natočit, a kór animovaný, komedio/drama žánr je těžké a málokdo to skousne. Já tak napůl.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nejprotivnější hlavní hrdinka jakou jsem kdy viděl. Slabý scénář s nelogickými kroky postav. Domnívám se, že je to to nejhorší z produkce HBO, která je jinak velmi výjimečná.

Černá labuť (2010)

Aronofsky nezklamal a opět záměrně motá hlavou diváka v psychologicky vypjatém snímku. Už jsem dlouho nehltal celý film, kór když ho táhne prakticky jen jeden herece. V tomto případě skvělá herečka. Z Aronofského asi nejsnadněji stravitelný snímek, čímž netvrdím, že je to popík:-)

Blikající světla (2000)

Někdo si asi pod pojmem komedie představí něco jiného, ale toto rozhodně dobrá komedie je.

Uvnitř tančím (2004)

Klobouk dolů především před výkony McAvoye a Robertsona. Vím jak se chovají lidé s takovýmto postižením a oni to zvládli na jedničku.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Tak to vypadá, že se tady velká spousta hodnotitelů pomátla. Tento seriál je po velmi velmi dlouhé době seriálem velmi velmi dobrým. Scénář je uvěřitelný, nepoplatný a citlivě shrnuje dění v Československu. Že někdo může dát odpad je nad moje chápání. Potom tento kvalitně zpracovaný seriál házíte na úroveň všech těch růžovek a VKV. A to si nezaslouží ani omylem. Udělal jsem ještě něco co nikdy. Koukl jsem se na profil několik lidí, co hází Vyprávěj do odpadu, jakou mají oni představu o dobrých seriálech. No, z mnoha případů je to pro Vyprávěj čest býti hodnocen odpadem.

Skins (2007) (seriál)

Už jsem dlouho nezažil u seriálu tolik emocí. Zní to blbě, ale je to tak. Rozhodně to není pro slabé nervy. Klobouk dolů před seriálem, se kterým nervózně žijete.

Andělé na kolejích (2010) (amatérský film)

Velmi příjemný a nečekaný zážitek z amatérského velkofilmu. To co umí tito lidé udělat za 80tis a výtěžek ze vstupenek poslat na charitu je smeknutí klobouku hodné. A tak jim rád prominu trochu nedostatků. Kučis rulez!