Pavučina snů (2003)

Hledal jsem ten film a čirou náhodou jsem ho našel na IMDB a měl jsem radost a hned sem si to musel pustit. To jsem si sem napsal jen jako vzpomínku na ten dobrej pocit, co jsem aspon nachvíly měl. Ted k filmu. Jak jsem videl obsazení, tak jsem si řekl, že se tohle prostě posrat nemůže a ejhle.. ono se tam přece našlo pár chvil, teda hlavně ke konci už jsem fakt už jen čekal na konec. Průběh mě zaujal a čekal jsem furt co ztoho vyleze a když už se ukazalo o co jde, tak mě to tak moc nedostalo. Průměr.

Barva peněz (1986)

Tom Cruise jako frajírek co umí skvěle billiar, Newman kulečníkový veterán co chce díky Cruisovi vydělat nějaký prachy. Dají to dohromady a vzniká fajn film se super scénářem a sympatickým hereckým obsazením. Na konci jsem rozhodoval jestli tři nebo čtyři, ale na to očem to je, tak si to tu čtvrtou zaslouží.

Galaxy Quest (1999)

Tak tenhle film mě vždy pobaví. Skvělá zábavná odreagovačka.

Galaxie teroru (1981)

Taková horší verze Aliena. Čekal jsem že Haig tam bude mít víc prostoru, ostatní z posádky už mě tolik nebavily a nevím co si mam myslet o tom konci. Každopádně špatný to nebylo.

Taxikář (1976)

De Niro ty psychopaty prostě vždycky zahraje na jedničku. Libovej film.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Na tu dobu chválím animaci, která se fakt povedla. Kralík byl zábavný a záporák byl dost hustej. Čistý průměr.

Americká krása (1999)

Nejvíc mě na filmu bavil Spacey a kvuli němu jsem si to taky pustil. O filmu jako takovým nemám nic moc o čem bych psal. Zajimavý námět a bavilo mě to. Tečka.

Chata v horách (2012)

Ze začátku to vypadalo na takovou tu klasickou vyvraždovačku parta teen jede někam na výlet a tam si někdo podá.. ale pak to nahodilo celkem dost zajímavý námět a film mě docela chytnul. I když znova bych to vidět nechtěl slabší čtyři hvězdy.

Noc husí kůže (1986)

Takovýhle styl jsem přesněěě chtěl! Super dialogy, sympatické obsazení, super masky, zábavný příběh a drsný Atkins co hlásí ,,mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá zpráva je, že vaši kluci už dorazili" ,,a ta špatna?" ,,jsou mrtvý". Naprostá bomba a ukojila mé choutky.

The Unspoken (2015)

Kravina. Štáb neměl ani zřejmě na benzín, proto se tam jezdí jen na kole. Prostředí levné a béčkové a u konce jsem se fakt jen zasmál jak je to trapný.