• Thriller

The Unspoken (2015)

Kravina. Štáb neměl ani zřejmě na benzín, proto se tam jezdí jen na kole. Prostředí levné a béčkové a u konce jsem se fakt jen zasmál jak je to trapný.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Čekal jsem větší prdel. Sranda to byla jen když měl Smith scény s Jamesem, jinak to bylo na mě až mooc romantický a ke konci až mooc vážně romantický a to není fakt nic pro mě.

Neznámý (2011)

Tak musím se přiznat, že ten konec jsem fakt nečekal za což dávám velké plus. Na konci byla taky celkem slušná akce plus Neeson aspon jedna drsná hláška na konci, jinak celý film byl v zoufalým stavu a to mě moc nebavilo. Navíc mě nebralo moc to prostředí.. skopčáky prostě nemusim. Kdybych si měl vybrat mezi Bournem a timhle, vyberu si Bourna.

Formule! (2001)

Některý scény mě bavily, některý zase vůbec. Hudba byla super a za tu přidávám tu třetí hvězdu. Myslím ale, že formule nejsou Stalloneho parketa.

Smrt ve tmě (2016)

Horor rozhodně ne, to že tam parkrat "bafne" (spíš ta hudba bafne) slepej dedek v pyžamu neznamená, že to je strašidelny. Jinak chválím napětí, zpracování a sympatické herecké obsazení ačkoliv se vlastně ani nikomu moc fandit nedalo. Obě strany byli záporné. Horší průměr.

Patologie (2008)

Tématika tohoto filmu šla mimo mě.

Sci-fízl (1996)

Na to že tam byl Piper a Drago, tak nikdo z nich nehláškoval. Čekal jsem nějakej akční trash a místo jsem dostal ubulenou nudu s nechutně slizkým Dragem a unuděným Piperem. Další film co mi zkazil chut kouknout se na další filmy.

Oni žijí! (1988)

Má to super koncept, ale je to celkem táhlý.

Scream (2015) (seriál)

První série čistý průměr. Ze začátku mě dost nebavilo neznámé herecké obsazení, pak to napravilo pár dobrých dialogů o filmech a už se to dalo nakonec to ale dokurvil závěr. Druhou sérii mám rozkoukanou, ale baví mě o dost mín než první. Přijde mi o dost víc natahovaná a rozhodně se tam méně vraždí.. budu mít problém to dokoukat jestli se tedy k tomu vůbec dokopu. Z takovýhleho námětu prostě seriál na dlouho nejde. Ale prachy jim to určitě vydělalo.

Poslední boj (1996)

Panečku to byla zase podívaná. Dragon vrhač nožů, jde zachránit svého otce, kterého drží jako rukojmího zlý teroristi. Hudba která se opakovala celý film byla dobrá, Roddy Piper a ty jeho posprejovaný oči mi připoměli Home alone 3 a nesmrtelnej a neporazitelnej Dragon opět neměl chybu. Ten střih stál fakt za hovno.