Soudce (2014)

Neskutečný film po všech stránkách. Skvělý Downey i Duvall. Nemám slov, totálně mě to uchvátilo.

Na život a na smrt (2013)

Jako film to není špatný. Je napínavý a zajímavě natočený. Bohužel jsem se po celou dobu filmu nezbavil pocitu, že film je natočený na objednávku US Army, jako obhajoba toho, že oni prostě musí zabíjet civilisty, protože když to neudělají, tak jim budou selhávat mise a americké daňové poplatníky bude "ochrana celého světa", stát ještě větší balík peněz. Navíc je to i dost velké vyzdvihování toho, jak dobří jsou SEAL (možná forma zastrašování - neserte nás nebo na váš pošleme naše tuleně). To co aktéři všechno ve filmu přežili, by mělo zastrašit i supermana. Takže nevím, mísí se ve mně opravdu hodně pocitů.

Na hraně zítřka (2014)

Extra mega super zajímavá záležitost. Výborný nápad, skvěle zahrané, skvěle natočené, zajímavé, napínavé. Nedá se toho moc co vytknout.

Predestination (2014)

Nepochopil jsem, jak film, který je o narcisovi, který miluje pouze sám sebe (a to doslova) až z toho sám zplodí dítě, které bude jeho matkou i otcem, může dostat takové vysoké hoVnocení. Ty strašně dlouhé a nudné dialogy, přeskakování z času do času, aniž by se vlastně na scéně něco změnilo, a honění se za vlastním ocasem, je neskutečná ztráta času.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Od začátku zcela jasné dějová linka, ale postavena tak výborně, že se divák skvěle baví. Velmi příjemný odpočinkový film.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

... ty ještě nespíš se svou holkou? Ne, jsme věřící a ona chce počkat až po svatbě. Ale vždyť pracuje v bordelu a za den zvládna deset chlapů? To jo...... ale jen když má krátkou směnu. Jako některé hlášky/dialogy byly vážně skvělé. Líbila se mi hromada moderních prvků a narážek, např Christopher Lloyd a jeho DeLorean a nebo nakonci Jamie Fox jako Django :-) Celkově to byl lepší průměr. Dávám 60%

Památkáři (2014)

Celkem o ničem. Válka jako kdyby si ji představoval Hurvínek, jen tak aby se neřeklo.A všechno tak nějak nerealistické, až nechápu, co v tom filmu vycházelo z reálného základu. Už jen to, jak se pohybovali po frontě. jako by se nechumelilo.

Hořící keř (2013) (TV film)

Pro mne celkem nezajímavé téma, zbytečně natahované. Neudrželo moji pozornost, ale něco z ději, mi to dalo.