RocknRolla (2008)

Prostě stylové. Namachrovaní gangstři, namchrovaní rusáci, namachrovaný boss podsvětí, namachrovaní jeho poskoci. Perfektně natočené a dokonale plynoucí děj.

Superbad (2007)

Na jednu stranu až absurdní situace, které mám rád a u kterých se dokážu nasmát a na druhé straně se film nějak táhne až nudí. Chybí tomu děj, je to pořád dokola. Jinak velké plus jsou herci. Ti poldové a hlavně fógl, to byl mega úlet. Navíc fógl má v češtině boží dabing.

Něco jako komedie (2010)

Totální kravina o ničem. Začátek vypadal nadějně a docela jsem se těšil, jak se to vyvine. Jenže ono se to nevyvinulo. Nemělo to žádný děj, nikam to nesměřovalo. Místy to byl dokument o návšrěvě psychyatrie a místy výlet do pubertálního světa teenagerů. Po dlouhé době film, který jsem nedokoukal. Jedna hvězdička je za začátek filmu a hlavně za Queeny. Under pressure byl skvělý.

Američan (2010)

Film naprosto bez jakéhokoliv děje. Za celý film se nedozvíte kdo je kdo, proč někoho chcou zabít a kdo ho chce zabít. Prostě nulový děj. Z toho plyne velká nuda, kterou zachraňuje jen velice pěkné prostředí italského venkova, které je při kvalitním obrazu na velké FULL HD TV přímo nadherné. Takže za prostředí jedna hvězdíčka. Zbytek je odpad.

Nová dcera (2009) odpad!

Cca. hodinu a čtvrt naprostá nuda, kdy se vůbec nic neděje. Pak tam začne pobíhat nějaká potvora, která je pořádně vidět až cca. 15 minut před koncem. Pak následuje nekonečné natahování filmu, kdy Costner leze dlouhé minuty podzemníma tunelama a pak je tu rychlý konec. Že je celý děj nesmyslný a hloupý je už pak myslím jasné.

Světová invaze (2011)

Pokud mám hodnotit vizuální efekty a zvuky, tak na slušném domácím kině super zážitek. Pokud mám hodnotit děj, tak velká bída. Celkem tedy průměr.

Život nikdy nekončí (2009)

Film, který by mohl nudit, kdyby nebyl tak pěkný. + pěkný příběh tak nějak lidsky natočený + výborné herecké výkony + pěkné prostředí kde se film odehrává - film nějak rychle skončil, i když v něm bylo ještě hodně prostoru kde příběh rozvinout

Králova řeč (2010)

Čekal jsem daleko víc. Nejhorší na celém filmu byla nuda. Ve filmu nebylo nic zajímavého, nic proč bych se těšil na každou další minutu. Po Podivuhodný případ Benjamina Buttona další velký Oskarový přehmat. Když Královu řeč srovnám třeba s Dobrým Willem Hountingem, tak to je neskutečný rozdíl.

Muž ve stínu (2010)

Suché a nudné a k tomu nelogické. CIA ví, že původní autor na něco přišel a že je to na začátku rukopisu, ale nic s tím nedělají, jeho pokoj neprohledají a nechají tam ubytovat nového spisovatele. Ten na vše přichází náhodně (navigace v autě, jede se projet na kole, vysypává šuplíky atd.). Zkrátka zbytečně natáhnuté na 2 hodiny, přičemž se ve filmu prakticky nic neděje. Jediné plus filmu je v hodně dobře provedených interiérech a exteriérech.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Takže jsem třicátník, fanda Vetřelců, Predátorů a Terminátorů a nepohrdnu žádnou kruťárnou a krvákem. I přesto všechno se mi tenhle film líbil. Je jednoduchý, ale pěkná hudba a tance, které perfektně pasují do děje mě pobavily a ani jsem u toho neusínal jako u filmů co jsem viděl předešlé dva večery (Počátek, Salt).